Cenník

Cena nástroja na tvorbu produktových kampaní

* Cenník je založený na počte všetkých produktov, ktoré sa nachádzajú v XML feede (feedoch) a sú použité na tvorbu textových alebo shopping reklám.


Balík
x 1000 produktov navyše*
Výsledná cena:
Štvrťročne
€/mes.
€/mes.
€/št. ( €/mes.)
ušetrite %
so štvrťročnou platbou
Mesačne
€/mes.
€/mes.
€/mes.

Optimálna cena za produktov bude € štvrťročne.

Vyskúšajte si to na 30 dní zdarma.

VYSKÚŠAŤ 30 DŇOVÚ SKÚŠOBNÚ DOBU

budete presmerovaný na jednoduchú registračnú stránku

Čo zahŕňa BlueWinston balíček?

  • Tvorba produktových textových kampaní
  • Tvorba Smart Shopping kampaní
  • Automatizovanie vašich produktových reklám
  • Zobrazovanie produktových reklám v sieťach Google: Google Search, Google Display, Youtube a Gmail
  • Tvorba kľúčových slov pre každý jeden produkt

  • 24/7 support v anglickom a slovenskom jazyku

E-shopy a PPC špecialisti 💙 BlueWinston

78% používateľov bolo s výsledkami kampaní spokojní a pokračovali s využívaním BlueWinston po vypršaní skúšobnej verzie zadarmo.

"Považujem BlueWinston za nástroj, ktorý ponúka veľké príležitosti pre rozšírenie biznisu. Je schopný zvýšiť obrat, zistiť najviac potenciálne produkty a samozrejme uľahčiť prácu výkonnostného marketéra. V neposlednom rade - majú jeden z najlepších tímov, ktorý je vždy pripravený a ochotný pomôcť. 10/10”

Alex Prochyra

"Už dlho mi žiadny nástroj tak neuľahčil prácu ako práve BlueWinston. Nemusím sa v princípe o nič starať a kampane skvelo fungujú. Moji klienti sú spokojní, zarábajú viac (dávajú menej do kampaní) a mne BlueWinston šetrí čas. Testovala som už viaceré aplikácie, no žiadna mi nevyhovovala ako BlueWinston."

Alica Sromovska

"BlueWinston mi umožňuje automatizovať optimalizácie kampaní cez Google scripty. Treba tiež spomenúť, že BlueWinston produktovo-skupinové kampane sú vytvorené na efektívne riešenie duplicitných kľúčových slov, kým podobné aplikácie zatiaľ nemajú na toto zmysluplné riešenie."

Tomas Kraus

previous arrow
next arrow
Slider
Prečítať všetky odporúčania

Často kladené otázky

Čo je BlueWinston?

Blue Winston je automatizovaný nástroj na tvorbu textových produktových reklám a Smart Shopping kampaní (Inteligentné reklamy vo Vyhľadávaní) pre Google. Reklamy na produkty sa zobrazujú v týchto sieťach Google: Google Search, Google Display, Youtube a Gmail.

Vďaka BlueWinston.com viete nielen automatizovať tvorbu reklám pre Vaše produkty, ale takisto aj tvorbu kľúčových slov pre každý jeden produkt. Nástroj pracuje na základe vloženého (URL) produktového XML feedu a tvorí neoddeliteľnú časť každého prevádzkovateľa internetového obchodu.

Do určitej miery vie Blue Winston aj pomôcť pri optimalizácii kampaní vďaka súboru automatických pravidiel a skriptov na bidding, ktoré sa aplikujú v neuveriteľne krátkom čase.

Prečo používať BW: https://blog.bluewinston.com/sk/preco-prejst-k-bluewinston-com/

Cena platí pre tvorbu všetkých typov kampaní?

Áno, cena platí pre všetky typy kampaní. Ak máte problém s vytvorením kampane, radi vám pomožu naši kolegovia zo supportu. Rezervujte si 20 minútový hovor alebo nám napíšte.

Viete ponúknuť zmenu ceny pre eshopy?

Áno, podľa dohody vieme ponúknuť e-shopom zmenu ceny.

Poskytujete zvýhodnené ceny pre agentúry?

Pre agentúry máme špeciálne ceny. Napíšte nám a dohodneme si podrobnosti.

Aká je cena za používanie BW aplikácie?

Cena závisí od počtu produktov v XML feede (počet unikátnych URL adries).

Viac často kladených otázok

Prinášame Vám možnosť získať zľavu až -20% za kliknutie v Google Shopping Ads

Vďaka našej ďalšej službe CSS Shopping in EU môžete plne automatizovať produktové reklamy a zároveň tiež znížiť náklady na samotnú inzerciu v Google Shopping Ads.

Vypočítať zľavu na Shopping Ads
Discount up to 20% for Google Shopping Ads from CSS Partnera Shopping in EU

KONTAKTUJTE NÁS

Schedule a demo

Book a quick 20 minute call

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU


BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 month ago

🌍 Do you need to create product campaigns for a specific location? Not a problem for us in BlueWinston! 💙 Read a new case study with our client - the Mevia agency.https://www.bluewinston.com/pneumatiky-brno-cz-how-to-create-product-campaigns-for-a-specific-location/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

We bring you a new feature that works on all campaigns in your entire BlueWinston account. 📈 When you turn this feature on, BlueWinston will automatically remove all keywords with low Google Ads search volume 👍 More new features found in our blog.

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

We are proud to announce that our CSS program got an astonishing award - Comparison Shopping Partners. 🎉 💙 If you want to be a part of this growing trend, check our program for up to 20% discount on your Shopping Ads 👉 https://www.cssshoppingin.eu/ #comparisonshoppingpartners #shoppingads

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Have you tried our new BlueWinston preview tool for ads? 💙 See how will your ads look like on Google search upfront. Of course, you can share your ads via a URL link. 👍 https://www.bluewinston.com/bluewinston-free-google-ad-preview-tool/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Our new article will aid you with all the information you need to know about Google Shopping Actions. 🛍️ What are the features? Where is it available? What are the requirements? 💙 Just keep on reading.https://www.bluewinston.com/what-is-google-shopping-actions-and-how-to-use-them/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Do you know Google Shopping? 🧐 As in every kind of advertising, there are downsides and upsides to each strategy. Choose the one that suits your business and needs the best. 📈 Read more in our new article.

Zobraziť všetky príspevky z Facebooku