Dynamické reklamy na produkty vo vyhľadávaní Google

Dynamické reklamy na Produkty v Google Vyhľadávaní

Predstavujeme vám Dynamické reklamy na Produkty v Google Vyhľadávaní. Jedná sa o jedinečný typ kampane, ktorým zacielite na produkty s Nízkym Objemom Vyhľadávania v Google.

Dynamické reklamy na produkty v Google Vyhľadávaní

Hlavné výhody Dynamických reklám na Produkty v Google

Až doteraz ste museli vytvárať textové reklamy na produkty manuálnou a zdĺhavou cestou plnou chýb. Vďaka Blue Winston môžete napojiť váš XML feed, z ktorého viete behom pár minút zacieliť na akékoľvek produkty z vášho e-shopu.

✓ Veľmi nízke náklady na inzerciu

✓ Textové reklamy vytvoríte za 5 minút

✓ Vždy aktuálne informácie o produktoch

Vysoko cielené reklamy na produkty v e-shope

Jedinečná spolupráca Produktových textových reklám s Dynamickými reklamami na Produkty

Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, Blue Winston komunikuje vrámci všetkých kampaní, ktoré cez tento nástroj vytvoríte! V pôvodnej „materskej“ produktovej kampani je iba 87 vhodných produktov na inzerciu, pretože zvyšné nemajú ani jedno vhodné kľúčové slovo. DSA kampaň automaticky zistíte aktuálny stav o produktových kľúčových slovách a v prípade, že produkt nie je inzerovateľný cez produktovú textovú kampaň, tak sa naň automaticky vytvorí Dynamická reklama v Google Vyhľadávaní, ktorá sa postará o jeho viditeľnosť a inzerciu v Google.

Ukážka, ako je prepojená kampaň na Dynamické reklamy na produkty s Produktovo textovou kampaňou

Dynamické reklamy na Produkty cez Blue Winston

Automatizujte Dynamické reklamy na Produkty v Google Vyhľadávaní až 30 dní úplne zdarma.

Vyskúšajte Dynamické reklamy na Produkty

Prečo použiť nástroj Blue Winston na tvorbu Dynamických reklám na Produkty v Google Vyhľadávaní?

Blue Winston sleduje výkon produktových reklám a ich kľúčové slová. Ak zistí, že niektorý produkt sa nedá inzerovať cez kľúčové slová z dôvodu Nízkeho Objemu Vyhľadávania v Google, tak takýto produkt prejde plne automaticky do Dynamickej reklamy na produkty.

Nepotrebujete žiadne CSV, Excely, či upravené Data Feedy!

Blue Winston je unikátny v tom, že vytvára Dynamické reklamy na každý jeden produkt samostatne. Na rozdiel od veľmi komplikovaného a zdĺhavého používania rôznych excelov, CSV, či iných Page feedov cez Google Ads rozhranie, Blue Winston toto všetko spraví za vás!

Dynamická reklama pre každý jeden produkt

✓ Inzerujete iba tie produkty, ktoré majú nevhodné kľúčové slová

✓ Využívate silu vášho Google Index-u

Vynikajúce aj pri tvorbe DSA na kategórie produktov

Filtrovanie produktov a reklamných šablón

Nemusíte sa obávať, že by ste museli inzerovať vždy na všetky vaše produkty. Vďaka pokročilým filtrom si môžete presne povedať, že na aké produkty chcete inzerovať a tiež máte možnosť vytvoriť nespočet kombinácií textových reklám pre vybrané produkty vrámci jednej kampani.

Filtrovanie produktov v kampani

✓ Filtrovanie reklamných šablón pre vybrané produkty

Prepojenie s Produktovými kampaňami

Náš ďalší typ kampaní s názvom Produktové textové reklamy sú neustále v prepojení a synchronizácii s Dynamickými reklamami vo Vyhľadávaní. Vďaka tomuto prepojeniu vám Blue Winston umožňuje inzerovať aj na produkty s Nízkym objemom vyhľadávania, ktoré by sa bežnou metódou cez kľúčové slová nedali a zároveň neustále sledujú produktovú kampaň, či už daný produkt nemá dostatočný objem vyhľadávania mesačne, aby mohli byť reklamy spustené cez štandardné long-tail kľúčové slová!

Inzercia na produkty s nízkym objemom vyhľadávania

✓ Neustála synchronizácia s produktovou kampaňou

Ste pripravený na tvorbu Dynamických reklám v Google Vyhľadávaní na vaše výrobky v e-shope? Prečítajte si, ako vytvoriť Dynamické reklamy na Produkty na našom blogu.

Nemusíte sa nič učiť. Stačí, keď nás oslovíte a my vám vytvoríme Dynamické reklamy na produkty v Google úplne zdarma!

Vyskúšajte tvorbu kampaní na 30 dní úplne zdarma.

Vytvorte si váš Blue Winston účet
Tvorba pilotných kampaní úplne zdarma

KONTAKTUJTE NÁS

Schedule a demo

Book a quick 20 minute call

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU


BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 week ago

🌍 Do you need to create product campaigns for a specific location? Not a problem for us in BlueWinston! 💙 Read a new case study with our client - the Mevia agency.https://www.bluewinston.com/pneumatiky-brno-cz-how-to-create-product-campaigns-for-a-specific-location/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 weeks ago

We bring you a new feature that works on all campaigns in your entire BlueWinston account. 📈 When you turn this feature on, BlueWinston will automatically remove all keywords with low Google Ads search volume 👍 More new features found in our blog.

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

3 weeks ago

We are proud to announce that our CSS program got an astonishing award - Comparison Shopping Partners. 🎉 💙 If you want to be a part of this growing trend, check our program for up to 20% discount on your Shopping Ads 👉 https://www.cssshoppingin.eu/ #comparisonshoppingpartners #shoppingads

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 month ago

Have you tried our new BlueWinston preview tool for ads? 💙 See how will your ads look like on Google search upfront. Of course, you can share your ads via a URL link. 👍 https://www.bluewinston.com/bluewinston-free-google-ad-preview-tool/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 month ago

Our new article will aid you with all the information you need to know about Google Shopping Actions. 🛍️ What are the features? Where is it available? What are the requirements? 💙 Just keep on reading.https://www.bluewinston.com/what-is-google-shopping-actions-and-how-to-use-them/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 month ago

Do you know Google Shopping? 🧐 As in every kind of advertising, there are downsides and upsides to each strategy. Choose the one that suits your business and needs the best. 📈 Read more in our new article.

Zobraziť všetky príspevky z Facebooku