Vytvárajte reklamy pre produkty v službe Magento jedným klikom

Ako sa tvoria produktové kampane prostredníctvom Magento?

Existuje mnoho možností propagácie vašich produktov. Ak chcete však vaše kampane umiestniť vo vyhľadávaní Google, budete potrebovať aktualizovaný XML feed vašich produktov. Feed vám pomôžu vygenerovať rozšírenia, ktoré nájdete na Magento Marketplace alebo naše rozšírenie BlueWinston.

Ak sa rozhodnete pre BlueWinston rozšírenie, po inštalácií bude potrebný váš secret key. Ten nájdete v BlueWinston nástroji v záložke “Edit Account” – “Their Google Ads number” – “Secret key”. Podrobné informácie na inštaláciu nájdete v tomto návode.

Čo všetko dokáže BlueWinston rozšírenie pre Magento?

  • vytvorenie produktového feedu vo formáte XML – využitie pre vyhľadávače Google, Bing, Seznam.
  • aktualizovanie produktového XML feedu
  • prepojenie BlueWinston tool s Google Ads a následné vytváranie plne automatizovaných reklám

Prineste vaše produkty z eCommerce CMS platformy Magento ešte bližšie ku potenciálnym zákazníkom, zvýšte ich predajnosť a ušetrite čas strávený zdĺhavou tvorbou produktových reklám. Vďaka aplikácii BlueWinston môžete vytvárať Google reklamy pre tieto produkty iba jedným klikom a ušetriť tak nielen čas, ale aj peniaze.

BlueWinston je jedinečným nástrojom 3v1 – môžete s ním vytvoriť XML produktový feed, plne automatizované reklamy v Nákupoch a produktovo-textové reklamy, aj dynamický remarketing.

Stiahnuť

Čo nástroj BlueWinston ponúka?

  • Reklamy v Magente behom pár minút

Vďaka plne automatizovanému nástroju BlueWinston môžete vytvoriť reklamy pre všetky, alebo vami vybrané produkty, behom niekoľkých minút. Nástroj vám pomôže pokryť rovnako reklamy v Nákupoch (Shopping ads) aj produktovo-textové reklamy, ktorých tvorba by bola manuálne nemožná, prípadne extrémne zdĺhavá.

  • XML feed z Magneta iba jedným klikom

Vytvorte si XML feed z produktov v službe Magneto iba jedným klikom. Tento feed potrebujete pre vytváranie reklám v Google Ads. URL na XML produktový feed vám vznikne plne automaticky a ihneď po samotnom nainštalovaní nášho pluginu do Magenta.

  • Filtrujte produkty podľa potreby

Využite možnosť filtrovať vaše produkty podľa ktoréhokoľvek atribútu z XML feedu chcete – kategória, marža, cena…

Magento 3 in 1

Prečo by ste mali využiť práve BlueWinston?

Bluewinston typy reklam

Pokryte všetky typy reklám
Pokiaľ vaše produkty nepokrýva niektorý typ kampane, existujú štyri ďalšie. BlueWinston vám pomôže pokryť všetky typy kampaní tak, aby ste mali čo najväčší dosah a maximalizovali vaše predaje vďaka reklamám v sieti Google. Vytvárajte plne automatizované kampane v Nákupoch alebo produktovo-textové reklamy v Google Ads pre stovky, tisíce, či desaťtisíce produktov v priebehu pár minút.

Typy produktovo-textových kampaní, ktoré môžete vytvoriť s BlueWinston:

Máme výbornú pozíciu na trhu
Po piatich rokoch na trhu a desaťtisícoch úspešných reklamných kampaní sme vo vedúcej pozícii na trhu v strednej Európe s automatizáciou produktových kampaní. Zároveň sme jedným z najväčších Google Channel Partnerov v CEE, s podporou od expertov v oblasti Google Ads. BlueWinston používajú agentúry, PPC špecialisti, aj obchodníci po celom svete.

Sme nepretržite pripravení pomôcť vám
Ako Google Premier Partner m áme špecialistov v oblastiach Nákupy Google, Facebook Ads, Bing/Microsoft Ads a PriceCheck, ktorí sú pripravení pomôcť vám na kažodennej báze.

Ako nainštalovať BlueWinston Magento plugin

KONTAKTUJTE NÁS

Naplánujte si demo

Rezervujte si 20 minutový hovor

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU


BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

🌍 Do you need to create product campaigns for a specific location? Not a problem for us in BlueWinston! 💙 Read a new case study with our client - the Mevia agency. https://www.bluewinston.com/pneumatiky-brno-cz-how-to-create-product-campaigns-for-a-specific-location/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

We bring you a new feature that works on all campaigns in your entire BlueWinston account. 📈 When you turn this feature on, BlueWinston will automatically remove all keywords with low Google Ads search volume 👍 More new features found in our blog.

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

3 months ago

We are proud to announce that our CSS program got an astonishing award - Comparison Shopping Partners. 🎉 💙 If you want to be a part of this growing trend, check our program for up to 20% discount on your Shopping Ads 👉 https://www.cssshoppingin.eu/ #comparisonshoppingpartners #shoppingads

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

3 months ago

Have you tried our new BlueWinston preview tool for ads? 💙 See how will your ads look like on Google search upfront. Of course, you can share your ads via a URL link. 👍 https://www.bluewinston.com/bluewinston-free-google-ad-preview-tool/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

3 months ago

Our new article will aid you with all the information you need to know about Google Shopping Actions. 🛍️ What are the features? Where is it available? What are the requirements? 💙 Just keep on reading. https://www.bluewinston.com/what-is-google-shopping-actions-and-how-to-use-them/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

3 months ago

Do you know Google Shopping? 🧐 As in every kind of advertising, there are downsides and upsides to each strategy. Choose the one that suits your business and needs the best. 📈 Read more in our new article.

Zobraziť všetky príspevky z Facebooku