Vytvárajte reklamy pre produkty v službe Magento jedným klikom

Vytvárajte reklamy pre produkty v službe Magento jedným klikom

Prineste vaše produkty z eCommerce CMS platformy Magento ešte bližšie ku potenciálnym zákazníkom, zvýšte ich predajnosť a ušetrite čas strávený zdĺhavou tvorbou produktových reklám. Vďaka aplikácii BlueWinston môžete vytvárať Google reklamy pre tieto produkty iba jedným klikom a ušetriť tak nielen čas, ale aj peniaze.

BlueWinston je jedinečným nástrojom 3v1 – môžete s ním vytvoriť XML produktový feed, plne automatizované reklamy v Nákupoch a produktovo-textové reklamy, aj dynamický remarketing.

Stiahnuť

Čo nástroj BlueWinston ponúka?

  • Reklamy v Magente behom pár minút

Vďaka plne automatizovanému nástroju BlueWinston môžete vytvoriť reklamy pre všetky, alebo vami vybrané produkty, behom niekoľkých minút. Nástroj vám pomôže pokryť rovnako reklamy v Nákupoch (Shopping ads) aj produktovo-textové reklamy, ktorých tvorba by bola manuálne nemožná, prípadne extrémne zdĺhavá.

  • XML feed z Magneta iba jedným klikom

Vytvorte si XML feed z produktov v službe Magneto iba jedným klikom. Tento feed potrebujete pre vytváranie reklám v Google Ads. URL na XML produktový feed vám vznikne plne automaticky a ihneď po samotnom nainštalovaní nášho pluginu do Magenta.

  • Filtrujte produkty podľa potreby

Využite možnosť filtrovať vaše produkty podľa ktoréhokoľvek atribútu z XML feedu chcete – kategória, marža, cena…

Magento 3 in 1

Prečo by ste mali využiť práve BlueWinston?

Bluewinston typy reklam

Pokryte všetky typy reklám
Pokiaľ vaše produkty nepokrýva niektorý typ kampane, existujú štyri ďalšie. BlueWinston vám pomôže pokryť všetky typy kampaní tak, aby ste mali čo najväčší dosah a maximalizovali vaše predaje vďaka reklamám v sieti Google. Vytvárajte plne automatizované kampane v Nákupoch alebo produktovo-textové reklamy v Google Ads pre stovky, tisíce, či desaťtisíce produktov v priebehu pár minút.

Typy produktovo-textových kampaní, ktoré môžete vytvoriť s BlueWinston:

Máme výbornú pozíciu na trhu
Po piatich rokoch na trhu a desaťtisícoch úspešných reklamných kampaní sme vo vedúcej pozícii na trhu v strednej Európe s automatizáciou produktových kampaní. Zároveň sme jedným z najväčších Google Channel Partnerov v CEE, s podporou od expertov v oblasti Google Ads. BlueWinston používajú agentúry, PPC špecialisti, aj obchodníci po celom svete.

Sme nepretržite pripravení pomôcť vám
Ako Google Premier Partner m áme špecialistov v oblastiach Nákupy Google, Facebook Ads, Bing/Microsoft Ads a PriceCheck, ktorí sú pripravení pomôcť vám na kažodennej báze.

Ako nainštalovať BlueWinston Magento plugin

KONTAKTUJTE NÁS

Naplánujte si demo

Rezervujte si 20 minutový hovor

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU