Funkcie

Ponúkame úžasné funkcie na automatizovanie produktových reklám

S nástrojom Bluewinston získate plnohodnotný nástroj pre marketing v Google Ads

„Pozrite si Kompletnú prezentáciu hlavných funkcionalít od BlueWinston. Spravíte si lepšie predstavu o sile tohto nástroja!“

Prečítajte si PDF

1. Intuitívny “builder” textových reklám s jedinečnou funkciou “predĺženie nadpisu”

Vďaka nášmu kreátoru vždy viete, na koľko % produktov potrebuje vytvoriť vhodné textové reklamy, ktoré budú schválené v službe Adwords. Taktiež sme vyvinuli jedinečnú funkciu predĺženia H1 na H2, ktorá vám poskytne priestor pre vaše CTA a názvy produktov!

2. Jedinečné produktovo-skupinové reklamy v Google Ads

Rozvoj skupinových kampaní trval viac ako 5 rokov. Náš nástroj je vďaka tejto funkcii jedinečný na domácom aj medzinárodnom trhu. Inzerujte na skupiny produktov -> dosiahnete viac a získate jedinečných zákazníkov. Vaše reklamy a zacielenie budú automatizované.

3. Inovatívne a plne autonómne vytváranie kľúčových slov

Potrebujete iba XML feed. Na generovanie kľúčových slov nie sú potrebné žiadne špeciálne úpravy ani ďalšie hodiny strávené pri filtrovaní názvov produktov. Nechajte nástroj pracovať pre vás!

3
4

4. Per-Partes pre postupné spustenie long-tail kľúčových slov

Vytvárame desiatky až stovky kľúčových slov pre každú reklamnú skupinu / produkt, no v porovnaní s našou konkurenciou ich spúšťame postupne, aby sme sa vyhli neudržateľným výdavkom a súčasne dosiahli maximálne zacielené reklamy na čo najdlhšie kľúčové slová alebo reklamné skupiny.

5. 5 typov unikátnych kampaní

Nízky objemy vyhľadávania už viac nebude problém! Využite našich 5 typov kampaní na pokrytie všetkých produktov. Ak chcete získať viac zákazníkov -> ukážte im vhodné reklamy na produkty.

6

6. Automatizácia ochranných známok, farmaceutických pravidiel a “bad words”

“Bad words”, frázy alebo ochranné známky? Spoločnosť BlueWinston myslí na váš komfort a ponúka plne automatizované riešenie založené na komunikácii s vaším účtom AdWords. Vďaka funkcii “Alternate BadWords” môžete požiadať o výnimku alebo priamo definovať alternatívne slovo alebo frázu pre svoju reklamu.

7. Vytvorte kampane v BlueWinston, manažujte v AdWords

Rozhranie BlueWinston slúži predovšetkým na vytváranie a nastavovanie produktových reklám. Je postavený na systéme .NET MVC, ktorý umožnil prepojenie s API AdWords na najvyššej možnej úrovni. Správu kampaní môžete vykonávať priamo zo svojich účtov Google Ads.

8. Zamerajte sa na Smart Bidding System

Žijeme v čase automatizácie, umelej inteligencie (AI) a pokroku v presadzovaní autonómnych pravidiel. Pri optimalizácii našich kampaní sa spracováva až 75 000 akcií. Investujte svoj čas do podnikania!

9. Rozmanitosť filtrov a nastavení

Definujte svoju kampaň na základe značky, kategórie produktu, typu alebo ceny produktu. Vyberte, ktoré produkty majú byť zahrnuté do vašich reklám. Môžete si vybrať z veľkého množstva kombinácií, aby ste dosiahli vhodnú segmentáciu produktov.

10. Synchronizácia každých 6 hodín

Vaše kampane sú štandardne synchronizované a aktualizované pomocou XML feed-u každých 6 hodín. Každý klient však môže požiadať o aktualizáciu až každé 2 hodiny!

Vytvorte si produktové kampane za 5 minút. Teraz na 30 dní zdarma!

KONTAKTUJTE NÁS

Schedule a demo

Book a quick 20 minute call

SOCIAL