Produktové vyhľadávanie & Shopping Ads v Google: Shopify Plugin

Produktové vyhľadávanie & Shopping Ads v Google: Shopify Plugin

Iba pár klikmi môžete dostať vaše produkty v Shopify bližšie ku ľuďom, ktorí o ne majú záujem. S aplikáciou BlueWinston zvýšite ich predajnosť a zároveň ušetríte čas strávený zdĺhavou tvorbou produktových reklám, ktoré teraz vytvoríte iba jedným klikom.

Inštalovať

Jedinečný nástroj 3v1

BlueWinston je nástroj 3v1 – vytvorte XML produktový feed, plne automatizované reklamy v Nákupoch a produktovo-textové reklamy, aj dynamický remarketing. Ušetríte tak nielen čas, ale aj peniaze investované do inzercie.

Čo BlueWinston ponúka?

  • Reklamy v Shopify behom pár minút

Vďaka plne automatizovanému nástroju BlueWinston môžete vytvoriť reklamy pre všetky, alebo vami vybrané produkty, behom niekoľkých minút. Nástroj vám pomôže pokryť rovnako reklamy v Nákupoch (Shopping ads) aj produktovo-textové reklamy, ktorých tvorba by bola manuálne nemožná, prípadne extrémne zdĺhavá.

  • XML feed zo Shopify iba jedným klikom

XML feed je potrebný pre vytváranie reklám v Google Ads. Vytvorte si ho z produktov v službe Shopify iba jedným klikom. URL na tento feed vám vznikne automaticky, hneď po nainštalovaní nášho pluginu do Shopify.

  • Filtrujte produkty podľa potreby

Využite možnosť filtrovať vaše produkty podľa ktoréhokoľvek atribútu z XML feedu chcete – kategória, marža, cena…

Shopify plugin 3v1

Prečo sa toľko ľudí obracia práve na BlueWinston?

Bluewinston typy reklam

Pokryte všetky typy reklamných kampaní

Vďaka BlueWinston môžete pokryť až štyri typy reklamných kampaní v Google, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok a maximalizovali tak vaše predaje. Nie je možné pokryť niektorý produkt jednou z kampaní? Nevadí, existujú tri ďalšie. Vytvárajte plne automatizované kampane v Nákupoch alebo produktovo-textové reklamy v Google Ads pre stovky, tisíce, či desaťtisíce produktov iba pár klikmi.

Typy produktovo-textových kampaní, ktoré môžete vytvoriť s BlueWinston:

Výborná pozícia na trhu

Na trhu sme už päť rokov. Po desaťtisícoch úspešných reklamných kampaní sme sa dostali do vedúcej pozície na trhu v strednej Európe v automatizácii produktových kampaní. Ako jeden z najväčších partnerov Google Channel v CEE, máme podporu od expertov v oblasti Google Ads. Aj preto je BlueWinston populárnym nástrojom pre množstvo agentúr, PPC špecialistov a predajcov po celom svete.

Špecialisti nepretržite k vašim službám

Ako Google Premier Partner máme vyškolených špecialistov v oblastiach Nákupy Google, Facebook Ads, Bing/Microsoft Ads a PriceCheck, ktorí sú pripravení pomôcť vám kedykoľvek to budete potrebovať.

Ako nainštalovať BlueWinston Shopify plugin