Textové reklamy na Skupiny produktov v Google Vyhľadávaní

Textové reklamy na Skupiny produktov v Google

Predstavujeme vám Produktovo-Skupinové textové reklamy v Google Vyhľadávaní, vďaka ktorým viete plne automaticky vytvárať skupinové reklamy a kľúčové slová na skupiny produktov vo vašom eshope.

Textové reklamy na skupiny produktov v Google

Hlavné výhody Skupinových textových reklám

Svetovo unikátne textové reklamy na skupiny produktov sú jedinečnou príležitosťou, ako osloviť oveľa viac zákazníkov, zvýšiť počet transakcií a hlavne propagovať aj také výrobky, ktoré by za normálnych okolností cez produktové textové reklamy mali nízky objem vyhľadávania v Google.

✓ Až o +50% väčší zásah na zákazníkov

✓ Vyriešenie nízkeho objemu vyhľadávania

✓ Ľudia poznajú väčšinou skupiny produktov

Vyššie %CTR (prelikov) a konverzný pomer

Porovnanie produktovej reklamy vs. reklamy na skupinu produktov

Blue Winston vďaka unikátnej metóde skracovania plne automatizovane hľadá tzv. skupiny produktov vo vašom e-shope. Na obrázku nižšie môžete vidieť, aký je rozdiel medzi produktovou reklamou v Google a jedinečnou reklamou na skupinu produktov vytvorenou nástrojom Blue Winston. Nástroj nie len, že za vás nájde skupiny produktov, o ktorých by ste do teraz ani netušili, ale vytvorí na ne aj URL adresy smerujúce do výsledku vyhľadávania vo vašom e-shope, kde si ľudia môžu vybrať produkt zo skupiny, ktorý im vyhovuje najviac, či už na základe ceny, farby, či prevedenia. Oslovíte tak niekoľko násobne viac zákazníkov a získate nespočet nových transakcií. To všetko vďaka textovým reklamám na skupiny produktov v Google Vyhľadávaní.

Porovnanie produktovej textovej reklamy a reklamy na skupiny produktov v Google

Reklamy na Skupiny produktov cez Blue Winston

Automatizujte Skupinové textové reklamy na produkty v Google Vyhľadávaní až 30 dní úplne zdarma.

Vyskúšajte reklamy na Skupiny produktov

Prečo použiť nástroj Blue Winston pre tvorbu textových reklám na skupiny produktov v Google Vyhľadávaní?

Blue Winston nie len, že neustále aktaulizuje informácie o produktoch s textovými inzerátmi (reklamami), ale zároveň neustále komunikuje so všetkými typmi kampaní. Vyhľadáva skupiny produktov vo vašom e-shope a vytvára na ne krásne skupinové reklamy s cieľom osloviť širšiu skupinu zákazníkov.

Automatické prečisťovanie názvov produktov

Automatické prečisťovanie názvov produktov

Vďaka prečisťovaniu nepotrebných častí názvov produktov, vám Blue Winston prinesie nové možnosti, ako inzerovať na vaše produkty. Vytvorí vám skupiny produktov a k nim krásne reklamy v Google Vyhľadávaní.

Plne automatizovaná tvorba skupín produktov

✓ Komunikácia s produktovou kampaňou

✓ Zásah až o +50% viac zákazníkov

Automaticky tvorené cieľové URL

Blue Winston automaticky vytvára nie len reklamy na skupiny produktov, ale aj cieľové URL, ktoré smerujú do výsledkov vyhľadávania vo vašom e-shope. Výsledkom toho je, že klient príde vždy na takú stránku, kde nájde „odpoveď“, čiže produkty, ktoré hľadal v Google Vyhľadávaní.

Automaticky generované cieľové URL

✓ Zákazník vždy nájde to, čo hľadal

Automaticky generované cieľové URL na skupiny produktov
Produktové textové reklamy v Google

Prepojenie s Produktovými kampaňami

Náš ďalší typ kampaní s názvom Produktové textové reklamy neustále komunikujú s Reklamami na Skupiny produktov. Porovnávajú aktuálny stav a v prípade, že niektorá zo skupiny produktov už neexistuje, tak sa vypne z inzercie a prechádza do produktovej reklamy a opačne.

Oslovíte o +50% viac zákazníkov

✓ Zabezpečená výkonnostná produktová inzercia

A to nie je všetko. Prečítajte si ďalšie funkcie, ktoré Blue Winston využíva pri automatizácii tvorby produktových reklám v Google Vyhľadávaní!

Zobraziť funkcie v produktových reklamách

Pripravili sme pre vás porovnanie dostupných automatizovaných nástrojov na tvorbu produktových reklám. Získajte informácie, prečo je Blue Winston tak jedinečný a v čom spočíva jeho hlavná sila.

Nemusíte sa nič učiť. Stačí, keď nás oslovíte a my vám vytvoríme textové reklamy na Skupiny produktov v Google úplne zdarma!

Vyskúšajte tvorbu kampaní na 30 dní úplne zdarma.

Vytvorte si váš Blue Winston účet
Tvorba pilotných kampaní úplne zdarma

KONTAKTUJTE NÁS

Schedule a demo

Book a quick 20 minute call

NAJNOVŠIE PRISPEVKY NA FACEBOOKU


BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

1 month ago

🌍 Do you need to create product campaigns for a specific location? Not a problem for us in BlueWinston! 💙 Read a new case study with our client - the Mevia agency.https://www.bluewinston.com/pneumatiky-brno-cz-how-to-create-product-campaigns-for-a-specific-location/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

We bring you a new feature that works on all campaigns in your entire BlueWinston account. 📈 When you turn this feature on, BlueWinston will automatically remove all keywords with low Google Ads search volume 👍 More new features found in our blog.

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

We are proud to announce that our CSS program got an astonishing award - Comparison Shopping Partners. 🎉 💙 If you want to be a part of this growing trend, check our program for up to 20% discount on your Shopping Ads 👉 https://www.cssshoppingin.eu/ #comparisonshoppingpartners #shoppingads

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Have you tried our new BlueWinston preview tool for ads? 💙 See how will your ads look like on Google search upfront. Of course, you can share your ads via a URL link. 👍 https://www.bluewinston.com/bluewinston-free-google-ad-preview-tool/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Our new article will aid you with all the information you need to know about Google Shopping Actions. 🛍️ What are the features? Where is it available? What are the requirements? 💙 Just keep on reading.https://www.bluewinston.com/what-is-google-shopping-actions-and-how-to-use-them/

BlueWinston Facebook profile picture

BlueWinston.com - Product ads for Google search

2 months ago

Do you know Google Shopping? 🧐 As in every kind of advertising, there are downsides and upsides to each strategy. Choose the one that suits your business and needs the best. 📈 Read more in our new article.

Zobraziť všetky príspevky z Facebooku