Rozšírenia o obrázky

Rozšírenia o obrázky v textových reklamách

Predstavujeme vám Rozšírenia o obrázky v Google Ads, rozšírenia ktoré pomôžu Vašim reklamám zobrazovať informácie navyše, ktoré môžu pomôcť vašim návštevníkom pri rozhodovaní sa na koho web kliknúť v Google vyhľadávaní.

Hlavné výhody tohto rozšírenia

✓ Odlíšenie od konkurencie

✓ Vyššie CTR

✓ Lepšie viditeľná reklama

✓ Väčšia návštevnosť webu

✓ Lepší brand building

Čo sú to rozšírenia o obrázky v textových reklamách

Google Ads ponúka mnoho extensions, ako napríklad „Structured Snippets“, „Callouts“ a „Sitelink Extensions“. Pomôžu Vašim reklamám zobrazovať informácie navyše, ktoré môžu pomôcť vašim návštevníkom pri rozhodovaní sa na koho web kliknúť v Google vyhľadávaní. Vďaka nim sa môžete odlíšiť od konkurencie a zaujať väčšie publikum.

Medzi tieto rozšírenia patria aj „Image Extensions“, ktoré Vám dovolia pridať obrázok pre vaše textové reklamy a teda ich obohatia o grafický obsah, čo môže rázne zlepšiť výkon Vašich reklám.

A ako väčšina funkcií služby Google Ads v súčasnosti, aj rozšírenia o obrázky môžu byť dynamické. To znamená, že Google pridá relevantné obrázky z vašej webovej (vstupnej) stránky do vašej reklamy, pokiaľ povolíte Image Extension.

Vyskúšajte tvorbu kampaní na 30 dní úplne zdarma.

Vytvorte si váš BlueWinston účet

Ako nastaviť rozšírenia o obrázky v BlueWinston kampaniach

Nastavenie rozšírení o obrázky (image extensions) v aplikácii BlueWinston zaberie len pár minút. Po ich nastavení môžete sledovať vaše štatistiky a vyhodnocovať ich výsledky v prehľadnom grafe.

Zistite, ako si ich nastaviť v našom článku

Ako nastaviť rozšírenia o obrázky v BlueWinston kampaniach

Prinášame Vám možnosť získať zľavu až -20% za kliknutie v Google Shopping Ads

Vďaka našej ďalšej službe CSS Shopping in EU môžete plne automatizovať produktové reklamy a zároveň tiež znížiť náklady na samotnú inzerciu v Google Shopping Ads.

Vypočítať zľavu na Shopping Ads
Tvorba pilotných kampaní úplne zdarma

KONTAKTUJTE NÁS

Schedule a demo

Book a quick 20 minute call

SOCIAL

Odznaky spoločnosti Microsoft