Boosters

Project Description

Boosters logo

Boosters

Boosters

Družby 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

boosters.sk
info@boosters.sk

BlueWinston odznak certifikovaného partnera

O agentúre:

BOOSTERS je výkonnostná agentúra so špecializáciou na PPC. Svojim klientom prevažne v SR poskytujeme komplexnú správu Google Ads a Facebook Ads kampaní, resp. zastrešenie performance ako takého, s prípravou a realizáciou online marketingovej stratégie.

Pri spolupráciach sa zameriavame na nastavenie optimálnej stratégie s optimálnym využitím klientského budgetu. Cieľom je vždy dosahovanie čo najlepšej návratnosti a rastu na trhu, čo sa vždy začína stanovením cieľových indikátorov výkonnosti, podľa ktorých optimalizujeme klientské účty.

Postupujeme vždy maximálne transparentne a férovo. Klient má plný správcovský prístup do účtu vo svojom vlastníctve a pod úplnou kontrolou. Zároveň poskytujeme na mesačnej báze prehľadne a profesionálne spracované reporty s popisom výsledkov a samozrejmosťou sú aj konzultácie výsledkov, či plánovania činností.

Klient má teda dokonalý prehľad o tom, aké kampane v účte bežia, koľko minuli, či aké sú ich výsledky. Zároveň na základe reportov vie, aké sú trendy výkonnosti, podľa ktorých môže dlhodobo plánovať investície a zmeny vo svojom biznise.

Martin Bulák
Martin Bulák
Mária Pobešková
Mária Pobešková