Effectix

Project Description

effectix logo

Effectix

Effectix.com, s.r.o.
Jakubovo nám. 19
811 09 Bratislava
Slovakia

effectix.com/sk/
info@effectix.com

BlueWinston odznak certifikovaného partnera

What do we offer

Effectix je výkonnostne riadená full-service agentúra v oblasti on-line marketingu. Od roku 2009 pomáhame našim zákazníkov z ČR a SR optimalizovať a nastavovať predajné a marketingové aktivity. Od definovania stratégie až po implementáciu a vyhodnocovanie.

Od roku 2015 sme Google Premier Partner a sme účastníci Agency Leader Ship od Google. V roku 2017 sme sa stali členom medzinárodnej asociácie Blue Alliance zameranej na exportný marketing.

Sústreďujeme sa na optimalizáciu jednotlivých kanálov, ako aj na využitie maximálnej synergie naprieč kanálmi. Vďake úzkemu prepojeniu tímov a veľkej automatizácii prinášame klientom tie najlepšie výkony.

Náš tím špecialistov (je nás viac ako 45) je maximálne flexibilný, proklientsky orientovaný a motivovaný. Neustále vzdelávanie, sledovanie svetových trendov a ich implementácia dávajú našim klientom veľkú konkurenčnú výhodu.

Všetky naše aktivity sú merateľné a pod plnou kontrolou klienta. Na základe nastavených cieľov sa radi púšťame do success-fee modelov odmeňovania. Sme si istí našimi výsledkami v každom okamihu spolupráce. Pomáhame spoločnostiam bez ohľadu na odbor uspieť v digitálnom svete.

Jana Trojanová
Jana TrojanováCTO
Alica Šromovská
Alica ŠromovskáHead of Automation Department
Roman Kentoš
Roman KentošPPC Konzultant