EMCUBIO

Project Description

emcubio

Emcubio

Emcubio

Veľká Okružná 45
010 01 Žilina

www.emcubio.sk
info@emcubio.sk
+421 944 013 146

BlueWinston odznak certifikovaného partnera

O agentúre:

V digitálnej agentúre Emcubio poskytujeme komplexné marketingové služby. Sústredíme sa dlhodobú stratégiu, našim cieľom je dlhodobý rast klienta v online prostredí. Našu prácu neberieme iba ako prácu, baví nás dosahovať výsledky a predaje u klientov. Ako fullservisová agentúra sa špecializujeme výkonnostný marketing, branding, správu sociálnych sietí, marketing v cenových porovnávačoch, optimalizáciu pre vyhľadávače, copywriting, návrh UI, programovanie web stránok a e-shopov na mieru.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Základom je pre nás porozumenie biznisu klienta a cieľom, ktoré plánuje dosiahnuť rovnako ako očakávaniam potenciálnych zákazníkov a cieľovej skupiny. V marketingových aktivitách zohľadňujeme, zlepšujeme a vyhodnocujeme efektivitu všetkých kanálov. Nákupný proces a cesta zákazníka začína marketingovými aktivitami a nekončí nákupom, či získaním leadu. Pokiaľ nájdeme slabé miesto, kde to viazne, je v našom záujme optimalizovať procesy, zlepšiť konverzný pomer a koordinovať aktivity tak, aby sales vyťažil z leadov čo najviac.

Pri realizácii projektov zvykneme dávať klientom cenné na zlepšenie biznisu na základe dát a správania používateľov, či zákazníkov ktoré nadobudneme počas realizácie projektov.

Baví nás vzdelávať sa, zavádzať nové trendy a automatizáciu. Sme presvedčení, že iba aktívnym prístupom dokážeme zlepšovať dosiahnuté výsledky a dosiahnuť tak vzájomný rast spolu s klientom.

Ondrej Vavrík
Ondrej VavríkDigital Marketing Specialist