20 dôvodov prečo zablahoželať Googlu k jeho 20. narodeninám

Nebudeme preháňať, ak povieme, že Google za svojich 20 rokov existencie skutočne zmenil svet. A práve pri tomto výročí prišiel čas zamyslieť sa, ako prispel k nášmu každodennému životu. Nemusíte ani googliť, aby ste usúdili, že prispel naozaj enormne moc. A možno si to už ani neuvedomujete. Preto sme pre vás dali dokopy dvadsať dôvodov, pre ktoré sa Googlu oplatí zablahoželať k jeho 20. narodeninám

 

Rozmýšľate, ako vyplniť voľný čas?

Zistite časy premietania filmov v kine, ktoré máte za rohom. Zadajte tému, o ktorej sa chcete dozvedieť viac a čítajte. Už nie ste limitovaní otváracími hodinami ako v knižnici. Ak chcete aby popri vašich aktivitách niekto dával pozor na čas, stačí si nastaviť časovač – „set a timer for [duration]“. Ak sa budete nudiť, zahrajte sa. Zadajte do vyhľadávania „do a barrel roll“, alebo „zerg rush“.

 

Skvelý partner na dovolenky

Google vám okamžite nájde letenky, ubytovanie, prepočíta rôzne meny, a bude vašim osobným tlmočníkom. Vďaka Mapám s možnosťou navigácie sa už nestratíte a vďaka zadaniu „počasie“ zistíte, či by ste pri sebe mali mať dáždnik. Ak na dovolenku práve nie je čas, cestujte v čase s „Google in [1998]“ z pohodlia domova.

 

Kancelária kdekoľvek

Vďaka vyhľadávaniu máte k dispozícii takmer všetky kontakty a adresy. Ľahko prepočítate matematické príklady, ale aj rôzne meny. Spojte sa so svojimi kolegami, nech ste kdekoľvek. Pracujte pomocou zdieľaných Google Docs, kontrolujte e-maily v Google Maili, alebo zorganizujte stretnutia vďaka Google Hangouts. Aby ste na to nezabudli, použite Google Kalendár. Ak vaši kolegovia radi používajú zložité slová, Google vám ich vysvetlí.

Okrem toho všetkého, vie Google aj rozšíriť povedomie o vašom biznise. Vďaka jeho nástroju Google Ads je inzerovanie otázkou len niekoľkých minút a správnych nastavení. O tých sa môžete dočítať viac aj v našich blogoch.

Keď hovoríme o reklamách, je dôležité poznamenať, že Google nie je jediným oslávencom v týchto dňoch. Nástroj BlueWinston, ktorý je pre našich viac ako 450 klientov po celom svete už neodlúčiteľnou súčasťou tvorby Google reklám, oslavuje 3 roky!

BlueWinston spravil marketing cez Google ešte jednoduchším pre stovky e-shopov a PPC agentúr. A toto číslo stále narastá. Vďaka tomuto nástroju na automatizovanie produktového marketingu vo vyhľadávaní Google môžu naši klienti vytvárať reklamy na akékoľvek produkty z ich e-shopu. Pomôže im získať veľké množstvo potenciálnych zákazníkov z definovanej cieľovej skupiny, s cieľom vyššej miery konverzie a ziskov z inzercie v Google.

Toto je len výber z mnohých prvkov, za ktoré môžeme byť vďační týmto nástrojom a ľuďom, ktorí za nimi stoja.

Takže všetko najlepšie, Google a BlueWinston!

 

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre Bluewinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a Performance Max kampaní v Google vyhľadávaní a Bingu.