Ako používa BLueWinston skupina Giftyland.com?

Značka Giftyland.com používa BlueWinston už nejaký čas, preto sme sa opýtali CEO Vainiusa Zalimasa niekoľko otázok týkajúcich sa funkcií a použiteľnosti nástroja.

Ahoj Vainius, mohol by si nám povedať viac o svojej spoločnosti Giftyland.com a e-shopoch, ktoré spravuješ?

Ahoj Martin. Giftyland.com je portál s darčekovými poukazmi na voľný čas a zábavu, ktorý pôsobí v Poľsku (Katalogprezentow.pl), Litve (DovanuSala.lt), Lotyšsku (DavanuSala.lv), Estónsku (KingitusteSaar.ee) a Fínsku (KokemusKauppa.com). Naša skupina je jednou z vedúcich spoločností v tomto segmente na uvedených trhoch. Celkovo máme viac ako 6 000 ponúk, ktoré pokrývajú všetky druhy zábavy, počnúc ponukami na prenocovanie v hoteloch a končiac ponukami na výučbu jazdy na koni pre deti.

Ako vaša spoločnosť využíva nástroj BlueWinston PPC?

BlueWinston používame na vytváranie reklamných kampaní na produkty. Chceme sa zamerať na to, aby sme mali reklamu na každý jeden voucher, ktorý máme v ponuke. Pomocou BlueWinstonu dokážeme vytvoriť veľmi špecifické a jedinečné reklamy pre väčšinu našich ponúk.

Čo na BlueWinstone oceňujete najviac?

Konfigurácia všetkých potrebných nastavení na spustenie reklamy zabrala trochu času, ale keď sme sa to naučili, získali sme univerzálny nástroj na rýchlu tvorbu produktových reklám. BlueWinston nám veľmi pomohol tým, že skrátil čas manuálnej tvorby a optimalizácie.

Môžete sa s nami podeliť o konkrétne prípady, ako používate BlueWinston?

Keď pôsobíte v jednej krajine, pravdepodobne si nájdete čas na manuálnu tvorbu produktových reklám a ich optimalizáciu. Ale keď otvoríte váš eshop na ďalších 4 trhoch, tvorba a optimalizácia kampaní je čoraz ťažšia, navyše sa objavuje aj jazyková bariéra. Spoločnosť BlueWinston nám pomohla so štruktúrou kampaní a tým pádom sme manuálnu optimalizáciu ani nepotrebovali, pretože reklamy sa v prípade potreby automaticky pozastavili. Teda keď bol produkt vypredaný alebo odstránený z webu.

Reklamy Google sa neustále menia, ale našťastie BlueWinston robí aj nové implementácie a vždy sa snaží byť aktuálny. Týmto spôsobom výrazne pomáhajú obchodníkom, pretože sa môžeme čo najviac vyhnúť manuálnej práci a venovať svoj čas iným veciam.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre Bluewinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a Performance Max kampaní v Google vyhľadávaní a Bingu.