Ako vytvoriť inteligentné reklamy pre Google Nákupy: Ultimátny návod

BlueWinston Hlavné Výhody Inteligentných Google Nákupov

Inteligentné Google Nákupy predstavujú najvyšší level automatizácie a machine learning-u (strojového učenia) priamo od Google. Ich nepriestreľnou výhodou je možnosť ihneď zasiahnuť potenciálnych zákazníkov e-shopu hneď v 4 kanáloch Google. Produktové reklamy sa zobrazujú v: Google vyhľadávanieGoogle Display na stránkach rôznych portálov, Gmail a Youtube-e. Inteligentnými reklamami v Google Nákupoch cielite na nových zákazníkov a zároveň aj remarketujete, znova oslovujete zákazníkov, ktorí už vaše produkty zhliadli alebo nakúpili v nedávnej minulosti pre ešte vyššiu mieru konverzie, čiže väčší počet zrealizovaných nákupov na vašom online obchode.

V tomto ultimátnom návode sa naučíte všetko potrebné pre Inteligentné Google Nákupy. Pokiaľ dodržíte všetky kroky, tak to máte za pár minút nastavené. Pozrite si našu stránku pokiaľ chcete vedieť viac o Inteligentných Google Nákupoch.

1. Vytvorte si účet pre reklamy Google (Google Ads)

Toto je váš prvý krok. Pokiaľ chcete tvoriť kampane pre vaše produkty alebo služby, musíte si najskôr vytvoriť účet. Reklamy Google je systém pre online inzerciu produktov a služieb. Predtým než začnete, je potrebné vlastniť Gmail účet. Pokiaľ ho ešte nemáte, zaregistrujte sa tu.

1. Na stránke Reklamy Google, klinite na modré tlačítko „Začať„.  Ako sme už spomínali, musíte mať založený účet Gmail.

Reklamy Google Registrácia

2. Vyberte jednu z možností. Je úplne na vás, aký cieľ si vyberiete pre svoju budúcu kampaň. Taktiež, pokiaľ chcete vytvoriť účet bez kampane, kliknite na modrý text pod obrázkami.

Reklamy Google Cieľ Kampane

3. Po tom, čo si vyberiete jednu z možností, ukáže sa vám ďalšie okno. Znovu, je úplne na vás akú možnosť si vyberiete.

Reklamy Google Typ kampane

4. Ďalšie okno, ktoré sa vám zobrazí sa pýta na váš cieľ.  Vyberte jednu z možností a kliknite na „Pokračovať„. Ak sa vás budú pýtať na webovú adresu, tak aj tú treba vyplniť. Okrem iného, treba vyplniť informácie ako časová zóna, krajina a mena.

Ak vyplníte všetko, čo máte, privíta vás menu v Google Nákupoch. Ak však neviete, ako si nastaviť prvú kampaň, kliknite na možnosť „vytvoriť účet bez kampane“ ako sme spomínali vyššie.

Takto sme dokázali rýchlo vytvoriť  účet Reklamy Google a vy ste len krok od vytvorenia svojej prvej reklamnej kampane pre svoje služby a produkty. Kvôli lepšej efektívnosti však musíte najprv vytvoriť účet v službe Google Analytics.

2. Vytvorte si účet Google Analytics

Online inzercia vašich produktov a služieb je bez pochýb najlepší spôsob, ako ich priniesť čo najbližšie ku vašim potenciálnym zákazníkom. Aby ste mohli vytvárať dobré reklamy, musíte vedieť, akí ľudia navštevujú vašu webstránku a ako sa na nej správajú. Google Analytics vám s tým pomôže. Akonáhle ste vytvorili účet pre Reklamy Google je čas si vytvoriť účet Google Analytics.

1. Môžete sa zaregistrovať/prihlásiť do Google Analytics pomocou vášho Google (Gmail) účtu alebo sa zaregistrovať s novým e-mailom. Odporúča sa však, aby ste použili rovnaký e-mail ako pre Reklamy Google.

2. Akonáhle si vytvoríte účet, ako prvé potrebujete nastaviť vlastníctvo. To znamená, pridanie webovej adresy, kde ponúkate vaše služby a produkty. Toto všetko nastavíte v sekcii „Správca“.

Google Analytics Správca

3. Pre ďalšie nastavenia, kliknite na „Nastavenia vlastníctva„.

Google Analytics Správca - Nastavenie vlastníctva

4. Akonáhle sa nachádzate v nastaveniach, vyplňte všetky potrebné informácie ako „Meno vlastníctva“ a „url„. Na základe vášho vlastníctva, získate svoje sledovacie ID ktoré je špecifické pre každú st ránku. Tento kód je potrebný pridať na váš web obchodu na zber informácií, z ktorých sa budú vytvárať správy napríklad o návštevnosti. Môžete si prezrieť detailnejšie inštrukcie na oficiálnej Google Analytics stránke.

Google Analytics Identifikátor Sledovania

5. Ďalším základným krokom skôr, ako začnete používať službu, je nastavenie zobrazení prehľadov. Zobrazenia vám umožňujú presne vytvárať potrebné prehľady. Mnoho z nich môžete nastaviť tak, ako chcete a prispôsobiť ich tak, aby zobrazovali konkrétne údaje relevantné pre vás. Jedným z takýchto nastavení je napríklad filtrovanie vašej osobnej IP adresy, aby sa zabránilo započítaniu. Predpokladáme, že nechcete, aby bola vaša aktivita zahrnutá do celkovej správy.

Google Analytics Nastavenie Filtrov

Ako aj Nákupy Google, môžete zdieľať svoj účet s ostatnými bez toho aby ste im poskytli svoje heslo. Môžete to nájsť v správe užívateľov v „správcovskej“ sekcii. Viete ich pozvať pomocou e-mailu a keď potvrdia vašu pozvánku, získajú prístup.

Google Analytics exitujú aj ako aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť a mať tak svoje prehľady stále poruke. O aktivite môžete byť informovaní aj prostredníctvom e-mailu. Stačí si nastaviť vlastné upozornenia v sekcii „Správca“.

Pre pokročilé nastavenia Google Analytics (najmä zobrazení prehľadov) sme vytvorili krátkeho sprievodcu všetkými funkciami, ktoré v službe môžete využívať:

3. Prepojte si účty Reklamy Google a Google Analytics

Komplexný prehľad o výkonnosti vašich reklám a aktivite návštevníkov na vašej stránke môže znieť ako potrebná, no časovo náročná úloha. Stačí však pár klikov, ktorými prepojíte vytvorené účty v službách Google a tie sa postarajú o štatistiky za vás.

1. Prihláste sa do vášho Google Ads účtu.

2. Kliknite na „Nástroje a nastavenia„, potom nájdite „Prepojené účty„.

Google Analytics Nastavenia

3. Akonáhle ste klikli na „Prepojené účty“ nájdite Google Analytics a kliknite na „Podrobnosti„.

Google Analytics Prepojenie Účtov

4. V tejto časti, vidíte všetky vaše Analytics obchody a vlastníctva. Jednoducho kliknite na „Prepojiť“ a hotovo, účty máte prepojené.

4. Vytvorte si Google Merchant účet

Po založení účtov Google Ads (Reklamy Google)  a Google Analytics je potrebné zorganizovať si produkty, ktoré vo vašom e-shope ponúkate. S tým vám pomôže Obchodnícke centrum Google (Google Merchant Centre), v ktorom zhromaždíte informácie o produktoch, ktoré budete následne inzerovať. Pri registrácii použijeme anglické rozhranie a to z dôvodu, že slovenský preklad sa dá nastaviť až po vytvorení účtu.

Nezabudnite na to, že potrebujete SSL certifikát (https://) na vašom e-shope, webových stránkach, aby vám mohol správne fungovať Merchant Účet a Shopping Ads.

1. Kliknite na „Sign in“ na Google Merchant stránke. Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť je vyplniť všetky informácie. Krajinu, kde máte váš obchod a názov obchodu.

Merchant Center Registration

2. Akceptujte podmienky (Terms and Conditions) a kliknite na „Continue„.

3. Vyberte si program, ktorý vám sedí. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, kliknite na „Skip for now„.

Merchant Center Programs

4. V tomto kroku máte prehľad o tom, čo ste vyplnili. Prosím nezabudnite si prečítať či váš obchod dodržiava všetky pravidlá Google Merchant. Po tom, kliknite na „Create account„.

Merchant Center Review Your Summary

5.Účet máte úspešne vytvorený. Nájdete tu svoje Merchant ID. Treba však doplniť všetky informácie o vašom biznise. Kliknite na nastavenia a potom na „Informácie o firme„. Taktiež máte možnosť nahrať vaše logo a farby, ktoré budú reprezentovať váš biznis.

Merchant Center Informácie o firme

6. Aby ste mohli nahrávať informácie o vašich produktoch, musíte mať overenú e-shop webovú adresu. Ak chcete vedieť, ako si overiť webovú adresu, prečítajte si to tu.

Výhoda používania BlueWinston s Google Merchnt Center

BlueWinston.com vám prináša jedinečnú príležitosť, ako z bežného XML product data feedu, ktorý používate pre účely tvorby reklám alebo pre porovnávače cien tovarov, či Facebook, ľahko pretvoriť pre potreby Google Merchant feedu a automaticky bude tieto produkty a ich informácie aktualizovať každých 6 hodín.

Okrem „uskladňovania“ produktov ponúka Obchodnícke centrum Google aj pomocnú ruku pre zlepšenie výsledkov vašej inzercie. V záložke „Príležitosti“ (Opportunities), ktorá sa nachádza v ľavom menu, nájdete odporúčania ako meniť údaje o vašich produktoch, alebo kampaniach tak, aby boli vaše reklamy efektívnejšie.

5. Prepojte si Google Merchant a Reklamy Google účty

Obchodnícke centrum Google (Google Merchant Center) zhromažďuje informácie produktoch, ktoré ponúkate na vašom e-shope. Tieto údaje môžete následne využívať pri tvorbe inzercie a najmä remarketingových kampaniach. Preto je potrebné tieto dva účty prepojiť.

Pre prepojenie týchto účtov, potrebujete jeden Google (Gmail) účet pre obe služby.

1. Prihláste sa do svojho Google Merchant účtu.

2. V nastaveniach, kliknite na „Prepojené účty„.

Merchant Center Nastavenia

3. Teraz môžete vidieť vaše Google Ads ID (Reklamy Google). Jediné, čo stačí je kliknúť na „Prepojiť“ účty alebo v anglickom rozhraní „Link account“.

Link Google Ads And Google Merchant

4. Vaša žiadosť bola odoslaná. Teraz sa prihláste do svojho účtu Google Ads a jednoducho prijmite túto žiadosť. Urobíte to kliknutím na „Nástroje a nastavenia> Prepojené účty“, potom prejdite nadol a kliknite na účet Google Merchant Center – Podrobnosti.

Prepojenie Google Merchant a Google Ads

 

6. Google Analytics transaction pixel pre váš web (ecommerce tracking)

Prvá vec, ktorú potrebujete, je Globálna značka webu. My vám ukážeme, kde ju môžete nájsť.

1. Otvorte si váš Google Analytics účet.

2. V ľavom menu, kliknite na „Správca„.

Google Analytics Správca

3. Po tom, čo budete v menu, nájdite a kliknite na „Nastavenia vlastníctva„.

Google Analytics Nastavenie Vlastníctva

4. V „Nastavení vlastníctva“ po ľavej strane nájdite „Informácie o sledovaní“ a následne kliknite na „Kód sledovania„.

Google Analytics Kód Sledovania

5. Tuto nájdete vašu Globálnu značku webu.

Globálna Značka Webu

6. Toto je vaša Globálna značka webu (Global Site tag = gtag.js) kód sledovania pre vaše vlastníctvo. Skopírujte a prilepte tento kód ako prvý do <HEAD> hlavičky pre každý web, ktorý chcete sledovať. Ak už na svojej stránke máte globálnu značku webu, jednoducho pridajte konfiguračný riadok z úryvku nižšie do svojej existujúcej globálnej značky stránok.

7. Povoľte Google Analytics Ecommerce Tracking

Ak máte internetový obchod, nemôžete sa spoliehať len na analytické prehľady, ktoré poskytuje váš nákupný košík. Ak chcete získať podrobnejšie správy o všetkom, čo sa deje na vašej webovej stránke, musíte nastaviť Google Analytics ecommerce tracking. Pomocou sledovania elektronického obchodu v službe Google Analytics môžete korelovať údaje o predaji s údajmi o používaní webových stránok. Môžete napríklad zobraziť informácie o produkte a transakcii, priemernú hodnotu objednávky, konverzný pomer elektronického obchodu, čas do nákupu a mnoho ďalších údajov.

1. Otvorte si váš Google Analytics účet.

2. V menu na ľavo, kliknite na „Správca„.

Google Analytics Správca

3. V menu „Zobrazenia“ kliknite na „Nastavenie elektronického obchodu„.

Google Analytics nastavenie zobrazenia

4. Povoľte „Povolenie elektronického obchodu„.

Povolenie internetoveho obchodu Google Analytics

8. Ak chcete mať ešte lepšie výsledky, nainštalujte kód pre Dynamický Remarketing

Útržok udalosti dynamického remarketingu zhromažďuje údaje, ako sú napríklad ID produktov alebo služieb, ktoré si ľudia prezerali na vašom webe. Reklamy Google používajú tieto údaje na zobrazovanie prispôsobených reklám návštevníkom vašich webových stránok a pripomínajú im, aby znovu navštívili vašu stránku.

1. Prihláste sa do vášho Google Ads účtu.

2. Kliknite na „Nástroje a nastavenia“ a potom „Správca publík„.

Spravca publik - nastavenia

3. V menu na ľavo, kliknite na „Zdroje publika„.

4. V karte Google Ads, kliknite na „Nastaviť značku„. Pokiaľ ste ju už niekedy nastavili, môžete kliknúť na „tri bodky“ a upraviť ju.

5. Vyberte možnosť „Zhromažďovať údaje týkajúce sa konkrétnych akcií, ktoré ľudia vykonali na vašom webe a zobrazovať prispôsobené reklamy“ a vyberte si typ biznisu.

Nastavenia remarketingu - Google Ads

6. Vyberte si váš typ biznisu a parametre, ktoré chcete sledovať.

7. Kliknite na „Uložiť a pokračovať„.

8. Keď sa vám zobrazí inštalácia, vaša globálna značka webu a útržok udalosti bude pripravený na používanie. Môžete skopírovať kód, použiť Tag Manažéra alebo si tag stiahnuť. Následne to môžete odoslať vašemu správcovi e-shopu.

9. BlueWinston Registrácia

BlueWinston.com je automatizovaný nástroj na tvorbu produktových reklám pre Google Search. Pokiaľ chcete vedieť viac, prečítajte si o produktových kampaniach tvorených z XML feedu.

Ukážeme vám, ako sa registrovať a získať 30 dní zdarma.

1. Kliknite na registráciu na BlueWinston.

2. Vyplňte všetky potrebné informácie, následne kliknite na „Next„.

BlueWinston Registration

3. Prihláste sa do vášho Google Ads účtu. Pravdepodobne už máte jeden ak ste dodržali všetky naše kroky.

BlueWinston Google Ads Login

4. Povoľte prístup pre BlueWinston, aby sme vám mohli manažovať reklamy.

Linking BlueWinston And Google Ads

5. Následne sa prihláste do BlueWinston.

10. Prepojte Google Merchant Center účet s BlueWinston

Pokiaľ chcete tvoriť feedy pre váš e-shop potrebujete prepojiť váš Google Merchant účet s BlueWinston účtom.

1. Po prihlásení do BlueWinston, pozrite sa na menu v lavo. Vyberte „Feeds“ sekciu. Následne kliknite na „Google Merchant feeds„.

BlueWinston Menu

2. Teraz potrebujete kliknúť na „Continue„.

BlueWinston Acces To Merchant Account

3. Kliknite na „Merchant Center Login„.

4. Znovu povoľte prístup.

5. Teraz máte úspešne prepojený Merchant Center účet s BlueWinston.

11. Vytvorte produktový XML feed URL

If you want to continue, you need to have your own XML feed URL for your e-shop. If you don’t know how, ask your developers. Without this URL you can’t proceed to the creation of Smart Shopping campaign. Pokiaľ chcete pokračovať, potrebujete mať vlastný XML feed URL pre váš e-shop. Ak neviete ako na to, spýtajte sa vaších developerov. Bez tejto URL nemôžete pokračovať v tvorení inteligentných kampaní pre Google Nákupy.

Pokiaľ používate Magento alebo Shopify, môžete využiť náš BlueWinston plugin. Všetko budete mať pripravené iba jedným kliknutím.

Prečítajte si náš článok pokiaľ chcete mať správny názov produktu a správny XML feed.

12. Vytvorte Google Merchant feed v BlueWinston

1. Otvorte si váš BlueWinston účet.

2. V ľavom menu choďte do Feeds > Google Merchant feeds. Potom kliknite na „Create new“ a vyberte „Google Merchant feed„.

BlueWinston Create Merchant Feed

3. Teraz potrebujete vyplniť všetky potrebné informácie.

Name -> Meno vášho shopping ads feedu, aby ste ho vedeli rozoznať vo vašom Merchan účte.

Xml file URL -> Sem musíte prilepiť vašu skopírovanú XML URL.

Channel -> Vyberte Online.

Target country -> Je krajina, v ktorej sa budú zobrazovať vaše reklamy.

Content language -> Jazyk vášho obchodu.

Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Merchant Feed Setup

4. Teraz si musíte nastaviť vaše tagy. Je úplne na vás, ako si ich nastavíte. Môžete využiť „Tag preview“ aby ste ich videli. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Merchant Feed Setup Tags

5. Teraz je potrebné nastaviť „Product category„. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Merchant Feed Setup Product Category

6. Nastavte „Additional tag assignment„. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Merchant Feed Setup Additional Tag Assignment

7. Teraz je na vás či chcete využívať Google Product Category Taxonomy. Máte dve možnosti, prvá je preskočiť pridelovanie pre Google Categories.

 

8. Druhá možnosť je tag alebo assign category to tag values. Pod „Google category“ vám stačí kliknúť na pridelenie a zvoliť kategóru. Kliknite na „Save & continue„.BlueWinston Merchant Feed Setup Product Category Taxanomy9.V ďalšom kroku môžete nastaviť custom labels. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Merchant Feed Setup Custom Labels

10. Úspešne ste si nastavili váš prvý Merchant feed. Pokračujte kliknutím na „Exit„.

13. Vytvorte Smart Shopping kampaň v BlueWinston

Po tom, čo ste dokončili nastavenie vášho Google Merchant feedu, Bluewinston to potrebuje aktualizovať. Po tom (môže to trvať niekoľko minút) môžete vytvoriť vašu prvú Smart Shopping kampaň.

1. V BlueWinston menu, choďte do Campaigns > Campaign list. Následne kliknite na „Create new“ a zvoľte „Smart Shopping ads„.

BlueWinston Smart Shopping Campaign

2. Potom, Bluewinston overí či máte všetko správne pre Smart Shopping kampaň. Pokiaľ tam bude čokoľvek, čo vám bráni v tvorbe kampane, pozrite si predchádzajúce kroky či ste niečo zle nenastavili.

BlueWinston Smart Shopping Campaign Checking Requirements

3. V tomto kroku nastavujete Budget & Bidding. Môžete si nastaviť denný rozpočet a typ stratégie ponúkania cien.

BlueWinston Smart Shopping Campaign Budget and Bidding

4. Teraz volíte aké produkty budú v Smart Shopping kampani. Môžete použiť filter a nastaviť si tak, čo potrebujete. Na tomto obrázku môžete vidieť, že produkty sú filtrované podľa značky.BlueWinston Smart Shopping Campaign Filtering ProductsĎalšia z vecí, ktorú môžete nastaviť je  filter products pomocou custom labels, ako napríklad, keď produkt je in stock (na sklade) alebo out of stock (vypredané), dokonca aj preorder status (predobjednávka).

BlueWinston Smart Shopping Campaign Filtering Products Custom Labels

Na konci tohto kroku, môžete nastaviť minimum price, maximum price, minimum sale price, maximum sale price a váš margin. Taktiež môžete pridať forbidden words (zakázané slová) v názvoch produktov a words that must be in product (slová, ktoré musia byť v názve).

BlueWinston Smart Shopping Campaign Additional Filters

5. Kliknite na „Save & continue“ pre dokončenie vašej Smart Shopping kampane.

14. Optional – Ako vytvoriť Produktové Textové kampane v BlueWinston

Tieto reklamy sa môžu zobraziť na stránkach s výsledkami Google a v celej sieti Google, ktorá zahŕňa vyhľadávaciu sieť, partnerov vyhľadávania a reklamnú sieť. Textové reklamy sa môžu v Obsahovej sieti alebo v mobilných zariadeniach líšiť. Pokiaľ chcete vedieť viac, prečítajte si náš článok o produktových textových reklamách v Google z XML feedu.

Teraz vám ukážeme, ako jednoducho si viete vytvoriť produktové textové kampane vďaka našej technológií.
1. V BlueWinston menu, choďte do Campaigns > Campaign list. Potom kliknite na „Create new“ a zvoľte „Product text ads„.

BlueWinston Product Text Ads

2. Teraz si môžete vybrať medzi „Create new campaign“ alebo „Create new campaign and copy settings from existing campaing„. Pokiaľ pracujete v BlueWinston-e prvý krát, vyberte prvú možnosť. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Product Text Ads Create Campaign

3. Zvoľte name (názov) vašej kampane a prilepte vašu skopírovanú XML Url adresu tu. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Product Text Ads Source File

4. Vyplňte všetky polia s vašimi XML tagmi. Pokiaľ chcete, môžete pridať custom tags, forbidden words in product name (zakázané slová v mene produktu), words that must be in product name (slová, ktoré musia byť v názve produktu) alebo zvoľte products with min A/ALEBO max price. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Product Text Ads Tag Assignments

5. Zvoľte Locations a Languages. Kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Product Text Ads Campaign Locations and Languages

6. Keyword creation – tvorba kľúčových slov. Teraz máte tri možnosti, ako vytvoriť tie najefektívnejšie kľúčové slová. Prvá možnosť je truncating (skracovanie). Pokiaľ neviete čo pridávať do polí, kliknite na „!“ pre zobrazenie vysvetlenia.

 

BlueWinston Product Text Ads Keyword Creation

Tvorte keywords vďaka tag combination. Na obrázku sme použili „Product name“ a „Product price„. My vám však odporúčame použiť iba „Product name„.  Jednoducho kliknite a potiahnite pokiaľ nebudete spokojný. BlueWinston Product Text Ads Keyword Creation

Upravte detaily kľúčových slov podľa seba.

BlueWinston Product Text Ads Keyword Creation Text

Po tom, čo všetko nastavíte, kliknite na „Save & continue„.

7. Teraz si môžete vytvoriť Ad pattern. To znamená, že si viete vymodelovať do detailu, ako budú vaše reklamy vyzerať. Znovu jednoducho kliknite a potiahnite tam, kam chcete. Môžete využívať aj možnosť „Preview“ pre zobrazenie reklamy.

BlueWinston Product Text Ads Ad Pattern Creation

Taktiež máte možnosť ísť do „Options“ pokiaľ chcete upraviť nastavenia.

BlueWinston Product Text Ads Ad Pattern NamePo tom, čo všetko nastavíte, kliknite na „Save & continue„.

8. Teraz nastal čas na zvolenie vašej bidding strategy type (typ stratégie ponúkania cien) a denného budget (rozpočtu).

BlueWinston Product Text Ads Campaign Settings

9. V tomto kroku si môžete vybrať Classic Google Ads alebo BlueWinston konverzie. Po tom, čo sa rozhodnete, ktoré chcete (Môžete kliknúť na „!“ pre zobrazenie infa) kliknite na „Save & continue„.

BlueWinston Product Text Ads Conversion Settings

10. Posledný krok je nastaviť automated scripts for better campaign performance (automatické skripty pre lepší výkon kampaní). Na obrázku sme použili 1.00 pre fixed value of max CPA. My vám však odporúčame nastaviť minimálne 20%. Po tomto kroku, vaša kampaň je pripravená.

 

BlueWinston Product Text Ads Automated Scripts

 

Pokiaľ ste dodržiavali náš manuál, mali by ste byť schopný vytvárať nové Smart Shopping kampane. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, radi vám ich zodpovieme, stačí nás len kontaktovať.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Konzultant pre online obchod a marketing. Držiteľ všetkých certifikácií Google Ads. Account Manager pre BlueWinston a Shopping in EU. CSS hrdina. Gamer.