Ako získať povolenie pre Trademarky?

Jedným z častých problémov je, že reklamy sú zamietnuté z dôvodu trademarkov. Ide o názvy značiek a na ich používanie treba často povolenie.

Trademarky si môžete vložiť v Blue Winstone do Bad words a všetky Bad words sú automaticky skryté v reklamách. Toto riešenie vám umožní mať spustené a schválené reklamy, ale nebudú sa v nich zobrazovať názvy značiek.

Máme pre vás riešenie, ako postupovať, keď chcete mať schválené trademarky a teda zobrazovať značky v reklamných textoch.

  1. Kontaktujte Google podporu

Google podporu môžete kontaktovať cez online formulár, čet, telefonicky alebo emailom.

Pýtajte si kontakty pre zamietnuté reklamy z dôvodu Trademarkov. A tiež budú chcieť vedieť, ktorých konkrétnych značiek sa to týka. Následne vám pošlú zoznam emailových kontaktov, ktorým bude treba napísať.

 

  1. Napíšte emaily so žiadosťou o schválenie a pripojte k nim link na formulá

Keď dostanete z Google zoznam kontaktov, napíšte vlastníkom jednotlivo s prosbou o schválenie. Schválenie alebo neschválenie zo strany vlastníka je výlučne v ich kompetencii. Napíšte im aj svoje Google Ads ID číslo a priložte link na formulár. Oni by mali vyplniť daný formulár, ktorý sa následne dostane do Google.

Príklad emailového kontaktu

  • Marc Jacobs: ipd@fr.lvmh-fashion.com

Link na formulár

 

  1. Schválené

Po schválení sa budú vaše reklamy zobrazovať s trademarkami a reklamy budú lepšie vyzerať.

 

Odstráňte schválené trademarky z BlueWinston > Bad words.

 

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre Bluewinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a Performance Max kampaní v Google vyhľadávaní a Bingu.