BlueWinston – Možnosť opakujúcich sa platieb

V BlueWinston.com sme spustili novinku, vďaka ktorej už nebudete musieť rozmýšľať, či ste za váš účet včas zaplatili. Zaviedli sme možnosť opakujúcich sa platieb, ktoré sa budú odteraz automaticky opakovať a s nimi sa bude obnovovať aj váš účet. Tento spôsob môžete využiť v prípade, že používate pre platby PayPal alebo Proforma Invoice (bankovým transferom).

Opakujúce sa platby budú aktivované automaticky po zvolení určitého spôsobu platby. Pokiaľ vaša platba prebehla cez PayPay, opakované platby budú aktivované tam. Pokiaľ využívate bankový tranfer, tak opakujúce sa platby na zálohové faktúry vám budú chodiť vždy včas pred koncom platnosti účtu. Nie je potrebné vykonávať žiadne špeciálne nastavenia.

Ak ste sa rozhodli, že za službu nebudete naďalej platiť, vo vašom profile v administrátorskom rozhraní nájdete možnosť zrušenia opakujúcich sa platieb.

Zabezpečte si produktovú reklamu s BlueWinston

Každé jedno osobitné riešenie a funkcia sú vynikajúce, no spolu vám poskytujú výkonnú platformu na produktové reklamy, ktorá vám nielenže pomôže dosiahnuť skvelé výsledky, ale aj výrazne ušetrí čas a náklady!

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Konzultant pre online obchod a marketing. Držiteľ všetkých certifikácií Google Ads. Account Manager pre BlueWinston a Shopping in EU. CSS hrdina. Gamer.