Emojis vo vašej URL – BW Update 1.43.0

Prinášame vám ďalšiu aktualizáciu pre BlueWinston. Pridali sme niekoľko nových funkcií.

1. Emoji pre reklamy

Pridali sme novú funkciu emoji. Od teraz ich môžete využívať vo vašej URL, aby vaša reklama vyzerala ešte lepšie. Nemôžete používať emoji v nadpise (headline) ani v popise (description). Taktiež sa neodporúča ich kopírovať z iných stránok, a to z dôvodu, že by nemuseli prejsť. Presne pre tento prípad sme pridali nové rozhranie, kde si môžete vybrať emoji podľa svojho vkusu priamo u nás. Taktiež myslite na to, že pokiaľ máte emoji vo vašom XML produktovom súbore, bude to automaticky zaradené ako BadWord. Každé emoji sa ráta za 4 znaky. To znamená, že môžete mať maximálne 3 emoji v jednom linku.

bluewinston emoji ui

Taktiež môžete vyhľadávať emoji podľa slov, no zatiaľ len v anglickom jazyku. Vybrané emoji budú automaticky pridané do URL path2. Pokiaľ ich chcete v path1, stačí ich skopírovať a prilepiť z path2.

2. Chýbajúca alebo nenamapovaná hodnota tagu

Chýbajúca alebo nemapovaná hodnota značky pri vytváraní merchant feedu v Google product category je ifnorovaná a update prejde aj bez týchto hodnôt.

3. Viac informácií v prípade zlého XML súboru

Pridali sme rozšírené informácie v prípade zlého XML súboru. Od teraz už môžete vidieť veľkosť súboru XML, ktorý BlueWinston parsoval. Taktiež .NET chybovú hlášku, ktorá hlási kde je problém.

 

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Konzultant pre online obchod a marketing. Držiteľ všetkých certifikácií Google Ads. Account Manager pre BlueWinston a Shopping in EU. CSS hrdina. Gamer.