Ideme na Creative summit & expo 2019

Creative summit & expo  sa stal v posledných rokoch najväčšou e-commerce udalosťou na Slovensku. Na tohtoročnom podujatí bude vyše 450 účastníkov, vyše 20 speakerov a desiatky najvýznamnejších ecommerce partnerov. 

Výstava sa koná 5.4.2019 a všetko to vypukne o 9:00 v x-bionec sphere v Šamoríne.

Expo prináša skvelé príležitosti a možnosti pre nadviazanie spolupráce pre všetky oblasti e-commerce biznisu: rôzne e-platformy, hosting, platobné brány, logistické služby a ďalšie online riešenia.

Návštevníci budú mať príležitosť sa zúčastniť rôznych prezentácií a diskusií, ktoré budú zamerané na súčasné trendy v e-commerce obchode. Súčasťou nabitého jednodňového programu budú odborné prednášky zástupcov top spoločností v tomto segmente – Expandeco, Dedoles.sk, Zľavomat, Bibloo, GoBigname, Exponea, Roivenue, Etnetera, Balík plus, eyerim.

Špeciálne ponuky a darčeky na Creative summit & expo

BlueWinston sa zúčastňuje tohto dôležitého podujatia už druhý krát a pri tejto príležitosti sme si pripravili pre všetkých návštevníkov hneď niekoľko zaujímavých prekvapení:

  • 10% doživotnú zľavu na BlueWinston
  • 30 dňovú bezplatnú trial verziu
  • Bezplatné pilotné kampane
  • Darček vo forme stylus pera 2 v 1

V stánku BlueWinston budú mať návštevníci príležitosť sa zoznámiť nielen s našim unikátnym nástrojom ale aj konzultovať všetky otázky s našim odborným tímom.

Navštívte nás v BlueWinston stánku na Creative summit & expo

Foto: X-bionic sphere, Fulip Kulišev

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre Bluewinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a inteligentných kampaní v Nákupoch vo Vyhľadávaní Google.