Ideme na E-Commerce Berlin Expo 2019

Join over 5000 participants at Ecommerce Berlin Expo 2019

E-commerce Expo Berlin 2019 sa stal v posledných 4 rokoch najväčšou e-commerce udalosťou v Nemecku. Na tohto ročnom podujatí sa predstaví 150 vystavovateľov, 40 prednášajúcich a organizátori očakávajú návštevnosť vyše 5.000 ľudí. 

Výstava sa koná 20.2.2019 a všetko to vypukne o 10:00 v mieste Station Berlin, Luckenwalder Str. 4-6.

Expo prináša skvelé príležitosti a možnosti pre nadviazanie spolupráce pre všetky oblasti e-commerce biznisu: rôzne e-platformy, hosting, platobné brány, logistické služby a ďalšie online riešenia.

Návštevníci budú mať príležitosť sa zúčastniť rôznych prezentácií a diskusií, ktoré budú zamerané na súčasné trendy v e-commerce obchode. Súčasťou nabitého jednodňového programu budú odborné prednášky zástupcov top spoločností v tomto segmente – Google, Facebook, Zalando Group.

Špeciálne ponuky a darčeky na E-Commerce Berlin Expo 2019

BlueWinston sa zúčastňuje tohto dôležitého podujatia po prvýkrát a pri tejto príležitosti sme si pripravili pre všetkých návštevníkov hneď niekoľko zaujímavých prekvapení:

  • 10% doživotnú zľavu na BlueWinston
  • 30 dňovú bezplatnú trial verziu
  • Bezplatné pilotné kampane
  • Darček vo forme stylus pera

V stánku BlueWinston budú mať návštevníci príležitosť sa zoznámiť nielen s našim unikátnym nástrojom ale aj konzultovať všetky otázky s našim odborným tímom.

Záujemci budú mať taktiež príležitosť sa zaregistrovať na Machine learning, AI trends and automation in Google Search 2019 Event at Google office in Berlin

Navštívte nás v BlueWinston stánku č. E4.5 na E-Commerce Berlin Expo 2019

Nájdete nás v našom prekrásnom stánku vedľa Stage B Patron (entrance B) č. stánku E4.5.

BlueWinston's booth at E-commerce Berlin Expo 2019

Pripojte sa k viac ako 5000 návštevníkom na E-commerce Berlin Expo 2019

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

CEO v spoločnosti BlueWinston. V elektronickom obchode pracujem viac ako 6 rokov. Neustále pracujem na tom, aby som náš tím posúval vpred a dosahoval vopred stanovené ciele.