Neoship – expedičné a logistické riešenie pre váš eshop

Podnikanie s eshopom má oproti kamennej predajni niekoľko špecifík.Jedným z nich je nepochybne aj jeho cesta k zákazníkovi od prijatia objednávky až po doručenie balíka.

Dnes by sme vám radi predstavili aplikáciu Neoship, vďaka ktorej výrazne ušetríte čas a peniaze súvisiace s expedovaním balíkov a v rámci celého tohto expedičného riešenia budete mať obstaranú aj prepravu balíkov. A to všetko za jednu cenu.

Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej a dozviete sa, čo všetko ešte s Neoshipom môžete získať.

Prečo Neoship? Čo získate naviac v porovnaní so službami kuriérskych spoločností?

V začiatkoch spustenia eshopu, kedy nie je objednávok až tak veľa, údaje o príjemcoch si relatívne v krátkom čase dokáže daný zamestnanec skopírovať z administračného systému eshopu a nahrať ich do systému prepravcu. Je to síce pracné a môže dochádzať k chybovosti, no pri nízkom počte balíkov je to zvládnuteľné.S postupným rastom eshopu a pribúdaním objednávok sa však zvyšuje aj časová náročnosť prípravy balíkov, s tým súvisiaci počet telefonátov a mailov od zákazníkov ohľadom doručovania, počet reklamácií, vratiek a eshopy tak hľadajú efektívnejšie možnosti v oblasti ich expedície.

Práve v tomto momente Neoship môže byť riešením pre vaše potreby.

1. Dostupnosť automatizácie a prepojenia s eshopom / fakturačným systémom

Vďaka hotovým modulom od Superfaktúry, Pohody, CreativeSites, Buxusu, NEONUSu, WooCommerce, Prestahopu, Shoptetu či Webtecu je Neoship možné prepojiť s eshopom alebo fakturačným systémom do takej miery, že vo väčšine prípadov nemusíte vstupovať do Neoshipu a štítky si pohodlne vytlačíte priamo z adminu.

V prípade, že využívate CMS iného poskytovateľa služieb, vzhľadom na charakter spoločnosti NEOSHIP s.r.o. (vývojárska spoločnosť) prichádza do úvahy aj alternatíva individuálneho riešenia cez API. Ak nie je možné realizovať export dát niektorým z hotových riešení, prostredníctvom CSV/XML sa vám to určite podarí.

2. Komplexnosť služieb pod jedným prístupom

Čo je na službe Neoship naozaj unikátne je fakt, že ich zákazník má všetko pod jednou strechou: Od kompletných informácií o balíkoch, cez jednotkové aj celkové náklady na expedovanie, prehľad o preplatených aj nepreplatených dobierkach až po štatistiky balíkov. Unikátnou vlastnosťou je nepochybne priama komunikácia s prepravcov.

Čo to v praxi znamená? Všetky požiadavky týkajúce sa zmeny/zrušenia dobierky, zmeny/doplnenia telefónneho čísla alebo emailu príjemcu, presmerovania/pozastavenia zásielky, nahlásenia/riešenia reklamácie a množstvo ďalších dopytov ohľadom doručovania klienti Neoshipu vyriešia jednoducho a pohodlne priamo z Neoshipu. Nemusia už uvažovať o tom, na aké depo či kuriérovi volať pre vyriešenie takýchto alebo podobných požiadaviek.

Čo určite nenájdete u žiadneho prepravcu a v Neoshipe áno, je možnosť komunikovať online s pracovníkmi na zákazníckom servise. Prostredníctvom chatu môžete flexibilne vyriešiť akúkoľvek požiadavku ohľadom systému alebo doručenia zásielky.

3. Neoship & Marketing

Neoship uľahčuje nielen expedovanie, ale pomáha s budovaním vašej značky. Prvým momentom je vaše logo, ktoré je umiestnené na prepravných štítkoch.

Ďalšou možnosťou budovania si vzťahu so zákazníkom predstavujú notifikačné emaily. Tie obsahujú priame sledovanie balíka a navyše si ich môžete navrhnúť graficky, obsahovo, vložiť do nich logo, telefónne číslo, link s odkazom na akúkoľvek akciu a podobne. Email pre zákazníka sa môže vašim zákazníkom zobrazovať aj takto:

 

Bližšie môžete byť aj vašim zahraničným klientom, pre ktorých si pohodlne nastavíte jazykové verzie a emaily sa budú automaticky odosielať vo vybranom jazyku.

Ako aplikácia Neoship funguje a aké funkcionality zahŕňa si môžete pozrieť vo videu.

4. Koľko budete platiť?

Neoship nie je viazaný žiadnymi mesačnými ani aktivačnými poplatkami. Zákazník platí iba za balíky, ktoré vyexpeduje.

V prípade záujmu o využívanie expedičného riešenia Neoship a vypracovanie cenovej ponuky môžete napísať na email info@neoship.sk alebo na zavolať na tel.č. 0911 658 913.

Pri tejto príležitosti dokonca získate 10% zľavu z ceny služieb počas prvých troch mesiacov expedovania.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author: