Sociálne siete v malíčku vďaka Kontentinu

Ak máte vlastný podnik, firmu, predávate hand-made výrobky alebo poskytujete akúkoľvek službu, chcete byť online. Niekedy je ale ťažké myslieť na sociálne siete a skĺbiť ich s tým, čo robíte. Vtedy je dobré využiť nástroj na plánovanie príspevkov na sociálnych sieťach. U nás to je Kontentino.

Čas je pre nás vzácny – Kontentino ho šetrí

Ešte predtým, ako sme sa pustili do využívania akéhokoľvek nástroja pre sociálne siete, sme príspevky plánovali manuálne. Nebola to práve najpríjemnejšia časť dňa, pretože to zabralo množstvo nášho času, ktorý sme mohli využiť na iných miestach. Prepínať medzi rôznymi profilmi, jednotlivými sieťami a publikovať všetky príspevky bolo časovo náročné a prehľad sme nemali takmer žiaden.

Kontentino využívame už vyše roka a to nám neuveriteľne uľahčilo prácu. Máme prehľad, kedy je čo publikované, kedy je to naplánované a v prípade zmeny sa vieme k jednotlivým príspevkom dostať v priebehu niekoľkých sekúnd.

Práca v tíme a rýchla kontrola

Vďaka možnosti internej komunikácie medzi členmi tímu priamo v Kontentine nemusíme riešiť nadbytočné komunikačné kanály. Všetky zmeny a pripomienky spolu s kolegami vyriešime pri príspevku.

kontentino

Kopírovanie príspevkov naprieč všetkými sieťami

Ctrl+C a Ctrl+V je nenahraditeľným pomocníkom takmer každého používateľa internetu. S kopírovaním príspevkov v Kontentine a vytváraním rôznych profilov, ktorými si triedite jednotlivé “socky” si môžete byť istí, že si nad nekonečným kopírovaním vlasy nevytrháte.

Treba niečo upraviť? Bez problémov

Všetko prešlo kontrolou, ale aj tak si nakoniec nájdete ešte niekde chybu. Stáva sa to aj najlepším z nás. Keď potrebujete nejaký príspevok upraviť, viete to urobiť opäť priamo v Kontentine.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author: