Vytvorte reklamy v službe Shopify behom pár sekúnd

Iba pár klikmi môžete dostať vaše produkty v Shopify bližšie ku ľuďom, ktorí o ne majú záujem. S aplikáciou BlueWinston zvýšite ich predajnosť a zároveň ušetríte čas strávený zdĺhavou tvorbou produktových reklám, ktoré teraz vytvoríte iba jedným klikom.

Čo BlueWinston ponúka?

Reklamy v Shopify behom pár minút

Vďaka plne automatizovanému nástroju BlueWinston môžete vytvoriť reklamy pre všetky, alebo vami vybrané produkty, behom niekoľkých minút. Nástroj vám pomôže pokryť rovnako reklamy v Nákupoch (Shopping ads) aj produktovo-textové reklamy, ktorých tvorba by bola manuálne nemožná, prípadne extrémne zdĺhavá.

XML feed zo Shopify iba jedným klikom

XML feed je potrebný pre vytváranie reklám v Google Ads. Vytvorte si ho z produktov v službe Shopify iba jedným klikom. URL na tento feed vám vznikne automaticky, hneď po nainštalovaní nášho pluginu do Shopify.

Filtrujte produkty podľa potreby

Využite možnosť filtrovať vaše produkty podľa ktoréhokoľvek atribútu z XML feedu chcete – kategória, marža, cena…

Prečo sa toľko ľudí obracia práve na BlueWinston?

1. Pokryte všetky typy reklamných kampaní

Vďaka BlueWinston môžete pokryť až štyri typy reklamných kampaní v Google, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok a maximalizovali tak vaše predaje. Nie je možné pokryť niektorý produkt jednou z kampaní? Nevadí, existujú tri ďalšie. Vytvárajte plne automatizované kampane v Nákupoch alebo produktovo-textové reklamy v Google Ads pre stovky, tisíce, či desaťtisíce produktov iba pár klikmi.

Typy produktovo-textových kampaní, ktoré môžete vytvoriť s BlueWinston:

  • produktové reklamy na konkrétne produkty (napr. na “iPhone 11 Pro Max 256GB Silver)
  • reklamy na skupiny produktov (napr. na “iPhone 11 Pro Max”)
  • dynamické reklamy vo Vyhľadávaní pre produkty (vhodné ako doplnok na inzerciu takých produktov, ktorých kľúčové slová a názvy majú nízky objem vyhľadávania v Google)
  • reklamy založené na ľudskom vyhľadávaní

2. Výborná pozícia na trhu

Na trhu sme už päť rokov. Po desaťtisícoch úspešných reklamných kampaní sme sa dostali do vedúcej pozície na trhu v strednej Európe v automatizácii produktových kampaní. Ako jeden z najväčších partnerov Google Channel v CEE, máme podporu od expertov v oblasti Google Ads. Aj preto je BlueWinston populárnym nástrojom pre množstvo agentúr, PPC špecialistov a predajcov po celom svete.

3. Špecialisti nepretržite k vašim službám

Ako Google Premier Partner máme vyškolených špecialistov v oblastiach Nákupy Google, Facebook Ads, Bing/Microsoft Ads a PriceCheck, ktorí sú pripravení pomôcť vám kedykoľvek to budete potrebovať.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account Manager and Content Creator v spoločnosti BlueWinston. Zaujímam sa o online marketing, dizajn, SEO a webové stránky.