wr24.pl | BlueWinston vygeneroval takmer 500 000 € obratu

logo WIDEOREJESTRATORY24.PL

WIDEOREJESTRATORY24.PL je špecializovaný internetový obchod, ktorý bol spustený v máji 2014 na službe Allegro. Od augusta 2014 pôsobí pod vlastnou značkou a doménou www.wideorejestratory24.pl (wr24.pl).

Poslaním obchodu je vybudovať a prevádzkovať komplexné záchytné miesto pre všetkých záujemcov o kúpu a používanie autokamier. Spoločnosť sa zameriava na praktické učenie a testovanie ponúkaného tovaru a výsledky týchto testov zdieľa so svojimi zákazníkmi vo forme recenzií, prezentácií alebo podrobných popisov produktov na svojom blogu, YouTube kanály a sociálnych sieťach.

Produktové kampane v BlueWinston-e boli vytvorené a sú spravované jednou z najlepších SEM/SEO poľských agentúr – DEVA Group.

popis agentúry DevaGroup

Problém ktorý PPC špecialisti z agentúry potrebovali vyriešiť

Potrebovali sme vytvoriť kampane na základe produktového XML feedu s informáciami, ktoré sú bohaté na detaily o predávaných produktoch. Veľmi dôležitým aspektom bolo rýchle vytvorenie takýchto kampaní.
Okrem typov kampaní ponúkaných službou Google Ads ponúka BlueWinston unikátne produktové kampane, ktoré považujeme za veľmi účinné.

Ako BlueWinston pomohol

Prostredníctvom nástroja boli spustené nasledovné typy kampaní:

  • Textové reklamy na produkty – v tomto type kampane BlueWinston vytvoril kľúčové slová pre každý jeden produkt. Výhoda je, že sa v každej príslušnej reklame cena produktu automaticky aktualizuje podľa e-shopu. Po kliknutí na reklamu sa užívateľ dostane priamo k danému produktu a môže okamžite urobiť nákup.

  • Textové reklamy na skupiny produktov – BlueWinston vytvoril kľúčové slová vhodné pre niekoľko produktov a užívateľ sa tak dostane k skupine produktov z ktorých si môže vybrať.
    Kampaň je vhodná pre produkty, ktoré majú viac ako 2 varianty. Týmto spôsobom wr24.pl môže pokryť aj tie vyhľadávania, kde užívateľ nevie presný názov produktu.

  • DSA kampaň pre produkty – je typ kampane, ktorá automaticky generuje reklamy na základe obsahu webovej stránky, čo môže byť veľmi užitočné pri reklame na produkty z veľkého inventára. wr24.pl spustil DSA kampane iba pre top produkty.

typy kampaní

Vytvorenie kľúčových slov – tu môžete vidieť príklad vytvorenia kľúčových slov v kampani Produkt (skrátenie z názvu produktu)

kľúčové slová

Výsledky

Nižšie sú uvedené výsledky počas používania nástroja BlueWinston – mája 2019 – január 2024. (wr24.pl používa BlueWinston kampane aj naďalej)

Hodnota konverzií – 466 933,33 €
ROAS – 1487%

Zhrnutie

BlueWinston je veľmi účinný nástroj na rýchlu tvorbu priamo cielených produktových kampaní na základe produktového XML feedu. Nástroj ponúka rôzne typy unikátnych kampaní a veľkou výhodou je ušetrený čas, ktorý vieme využiť na prípadnú optimalizáciu kampaní.

Získajte reklamu na svoje produkty s BlueWinston

Každé jedno riešenie a funkcia sú vynikajúce, ale všetky spolu vám poskytujú výkonnú platformu na propagáciu produktov, ktorá dosahuje skvelé výsledky a prináša obrovské úspory času a nákladov!

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre BlueWinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a inteligentných kampaní v Nákupoch vo Vyhľadávaní Google.