Zjednodušený systém manažovania Google Ads kampaní od BlueWinston

Proces a systém manažovania BlueWinston.com kampaní je teraz oveľa jednoduchší. Implementovali sme špeciálny štítok “bw_enabled”, ktorým systém BlueWinston detekuje, či kľúčové slovo, reklamný text, či skupina bola pauznutá v Google Ads “manuálne” alebo vďaka využívania nástrojov na bidding tretích strána alebo nie.

Už nepotrebujete sledovať a vypínať štítok “BW”, ako tomu bolo doteraz. Od dneska môžete používať ľubovoľne akékoľvek nástroje typu www.opteo.com na manažment všetkých vaších Google Ads kampaní vrátane produktovo cielených vytvorených nástrojom BlueWinston.

V samotných reportoch sa tiež zobrazí, či dané kľúčové slovo, či reklamná skupina bola opäť spustená alebo nie z dôvodu “zákazu” zo strany manuálneho editovania a manažovania Google Ads účtu inzerentom, agentúrou resp. Bidding toolom.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Konzultant pre online obchod a marketing. Držiteľ všetkých certifikácií Google Ads. Account Manager pre BlueWinston a Shopping in EU. CSS hrdina. Gamer.