Ako napojiť Microsoft Ads Merchant účet do nástroja BlueWinston

Na implementácii Microsoft Ads Performance Max kampaní do PPC nástroja BlueWinston sme usilovne pracovali, poďme si teda o tom viac povedať.

Vďaka PPC nástroju BlueWinston môžete vytvárať kampane Microsoft Ads Performance Max za niekoľko minút a s niekoľkými funkciami navyše.

Prinášame vám jednoduchý postup ako si napojíte Microsoft Ads Merchant účet do BlueWinstonu.

Následne si v ďalšom článku môžete pozrieť vysvetlenie hlavných funkcií MS Ads kampaní Performance Max. Výsledkom je, že môžete dosiahnuť vyšší výkon kampaní ako keby ste si ich tvorili a optimalizovali v Microsoft Ads účte.

Napojenie Microsoft Ads Merchantu

1. V hlavnom menu choďte na Feeds > Merchant feeds a napojte si Merchant z vášho Microsoft Ads účtu cez ikonku + Add new merchant account.

Merchant feeds v hlavnom menu
Sťahovanie dát z Merchant do BlueWinston

2. Na nasledujúcom pop up okne odporúčame vybrať sťahovanie dát z Merchantu do BlueWinstonu:

Potvrdenie tlačidlom OK

3. Následne potvrďte stlačením tlačidla OK. V ďalšom kroku budete vyberať Merchant účet, ktorý sa má napojiť do BlueWinstonu.

Vyberte Merchant účet

4. Vyberte správny Merchant účet:

Vyberte si číslo svojho účtu
Potvrdenie o napojení Merchant účtu

5. Následne by ste mali vidieť napojený váš Microsoft Ads Merchant účet. V BlueWinstone, v časti Merchant feeds si vyberte, aby sa stiahli produktové dáta z Merchantu.

Sťahovanie produktových dát

Microsoft Ads Merchant účet máte úspešne napojený. Výborne!

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre Bluewinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a Performance Max kampaní v Google vyhľadávaní a Bingu.