Získajte 250 € bezplatný voucher na Microsoft Ads

Ak ste inzerent a chcete podporiť svoje podnikanie prostredníctvom online reklamy, Microsoft Ads môže byť skvelou platformou, ktorú môžete vyskúšať. Nielenže ponúka prístup k širokému publiku, ale poskytuje aj niektoré jedinečné funkcie, ktoré vám môžu pomôcť efektívne zacieliť reklamu. Ak chcete pri testovaní služby Microsoft Ads ušetriť nejaké peniaze, mohol by vás zaujímať aj voucher Microsoft Ads.

BlueWinston je jediným Channel partnerom spoločnosti Microsoft v Slovenskej a Českej republike, preto môžeme e-shopom vytvoriť nový účet Microsoft Ads s bonusom 250 €.

Aké sú kritériá na získanie bonusového kreditu?

1. Účet Microsoft Ads musí byť úplne nový alebo nikdy nepoužívaný na reklamu
2. Promo kód sa dá uplatniť len jedenkrát na jednu doménu
3. Registrácia v nástroji BlueWinston alebo pridanie účtu Microsoft ako nového kanála
4. Prepojenie Microsoft Ads účtu s našim MCC Microsoft Ads
5. Minutie svojich 50 € počas prvých 90 dní v službe Microsoft Ads (odporúčame za 30 dní)
6. Po dokončení nastavenia nového účtu Microsoft Advertising a minutí aspoň 50 € na reklamu automaticky získate propagačný kredit vo výške 250 €.

Prečo používať Microsoft Ads

Nízka konkurencia a nižšie CPC – inzercia na Bingu je zvyčajne lacnejšia ako na Google vyhľadávaní. Microsoft Ads má rovnaký systém aukcie reklám ako Google a poskytuje vám lepšiu pozíciu reklám za nižšiu cenu za kliknutie.

Funkcia cielenia na zariadenia – Microsoft Ads vám môže poskytnúť špeciálnu funkciu, prostredníctvom ktorej môžete cieliť na návštevnosť zariadení. Môžete vylúčiť alebo zahrnúť návštevnosť z mobilných zariadení a tabletov do/z reklamných kampaní.

Väčšia transparentnosť – v porovnaní s Google Ads vám Microsoft Ads poskytuje špeciálnu výhodu, prostredníctvom ktorej môžete zistiť, ktorý partner vyhľadávania privádza na vaše webové stránky väčšiu návštevnosť. Pomocou služby Microsoft Ads sa môžete zamerať na konkrétneho vyhľadávacieho partnera.

Efektívne sociálne rozšírenia – Microsoft Ads poskytuje v porovnaní s reklamami Google lepšie sociálne rozšírenia.

Kontrola nad demografickými údajmi vyhľadávania – prostredníctvom reklám Microsoft Ads môžete kontrolovať demografické údaje vyhľadávania. Poskytuje vám možnosť kontrolovať užívateľov podľa veku, pohlavia, atď., teda kto môže vidieť vaše reklamy vo vyhľadávaní.

Prečo vytvárať reklamy Microsoft Ads v nástroji BlueWinston

► Microsoft Ads je ďalší výkonnostný kanál, ktorý môžete napojiť do BlueWinstonu a vytvoriť efektívne produktové kampane. Takto môžete získať konverzie s vysokým ROASom.
► Unikátne produktové kampane zamerané na každý produkt vo vašom internetovom obchode
► Automatické vytvorenie kľúčových slov pre tisíce produktov v priebehu niekoľkých minút
► Tvorba reklamných vzorov metódou Drag&Drop
► Mnoho ďalších filtrov, ktoré nenájdete v samotnom nástroji Microsoft Ads
► Vstavané optimalizačné skripty
► 30-dňová skúšobná verzia
► Plná podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author:

Account manager pre BlueWinston & CSS Shopping in EÚ. Som zodpovedný za najefektívnejší PPC nástroj na vytváranie produktových, textových a inteligentných kampaní v Nákupoch vo Vyhľadávaní Google.