Predstavujeme – unikátne reklamy s dynamickým vyhľadávaním (DSA) pre produkty

Reklamy s dynamickým vyhľadávaním (DSA) sú najlepším riešením ako nájsť zákazníkov hľadajúcich vaše produkty, služby alebo produktové kategórie. Sú postavené na Google indexe vašej stránky, takže sa odporúča mať onpage SEO na najvyššej možnej úrovni. Ako už sme spomenuli, Dynamické reklamy na Produkty v Google Vyhľadávaní sa zameriavajú na obsah vašej webovej stránky, čo ich odlišuje od klasických Google Ads kampaní, ktoré závisia od zadefinovaných kľúčových slov v rámci vašich reklamných skupín.

V BlueWinston.com sme vytvorili unikátnu verziu DSA kampaní pre propagáciu vašich produktov v Google vyhľadávaní.

Aké problémy naše DSA pre produkty rieši?

Veľmi sa snažíme dať vám čo najviac funkcií ako napríklad skracovanie, kombinácia tagov a iné pre najlepšiu tvorbu kombinácií kľúčových slov bez nízkeho objemu vyhľadávania. Stále však existujú dôkazy, že to nie je dosť. Podobná situácia môže nastať, keď propagujete málo známy produkt alebo produktový segment ako napríklad oblečenie, topánky a iné. Preto sme vytvorili unikátne riešenie vstavaných DSA kampaní v Google Ads editore pre vaše produktové reklamy.

DSA for products example on store with shoes

Neexistuje žiaden jednoduchý spôsob, ako vytvoriť reklamnú skupinu pre každý produkt v DSA kampani s unikátnou produktovou URL bež nejakých skriptov alebo kódovania.

Teraz môžete kedykoľvek použiť túto funkciu. Bez žiadnych ďalších poplatkov! Vyskúšajte Blue Winston na 30 dní zadarmo!

Ako automaticky generované DSA pre produkty fungujú

Vďaka BlueWinston.com môžete vytvoriť takzvané „Spojené DSA-P“. Znamená to, že Blue Winston vytvorí DSA len pre produkty, ktoré nedokážete propagovať „klasickou“ produktovou kampaňou vytvorenou Blue Winston aplikáciou.

Product camaign on Protein powders from AMINO Z, where we can see that only few products and their keywords are eligible!

Produktová kampaň na proteínové prášky od AMINO Z, kde môžeme vidieť len zopár produktov ktorých kľúčové slová sú vyhovujúce.

 

Bounded DSA campaign for products which are not able to be advertised with low search volume keywords!

Spojené DSA kampane pre produkty, ktoré sa nedajú propagovať s kľúčovými slovami s nízkym objemom vyhľadávania.

Ako môžete vidieť vyššie, na obrázku je iba „87“ vhodných produktov na propagáciu z celkového množstva „1255“- prvá kampaň. DSA je spojená s materskou produktovou kampaňou s textovými reklamami, takže bude vytvárať reklamy pre zvyšok produktov s nízkym objemom vyhľadávania.

Ako funguje zacieľovanie

DSA for product campaignsV Google Ads editore si môžete vybrať s množstva cielených možností. V tomto prípade sa zameriavame na  cielenú možnosť Špecifické stránky. Znamená to, že budete mať každú reklamnú skupinu zameranú na špecifický produkt a AutoTargets bude mať špeciálnu produktovú URL. Všetko v priebehu sekúnd a plne automaticky.

Čo s produktami, ktoré už propagujeme?

Nemajte obavy! Na túto možnosť sme veľmi dlho mysleli. Všetky kľúčové slová vytvorené v spojenej materskej produktovej kampani sú plne dynamicky a automaticky priradené pod „Negatívne kľúčové slová“ v novo vytvorených DSA kampaniach. Sú synchronizované každé štyri hodiny.

Každý, kto by rád vyskúšal novú možnosť- len nám napíšte na office@bluewinston.com

Naučte sa ako tvoriť DSA kampane

Vytvorili by ste radi DSA kampane? Kliknite sem, ak sa chcete naučiť ako vytvoriť DSA pre produkty cez Blue Winston.

Rezervujte si rýchly ㅤㅤㅤㅤ20-minútový videohovor

Chcete sa dozvedieť viac o automatizácii produktových kampaní? Naplánujte si hovor 1:1 s jedným z našich account manažérov.

Prejdi na domovskú stránku

About the Author: